Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kutyámnak, ha...

Lehet baja a kutyámnak, ha egy szem gyógyszert megevett?

Figyelt kérdés
Lehet baja a kutyámnak, ha megevett egy kapszulát és nem tudjuk milyen volt. Egy kiskutyáról van szó. 3 és fél hónapos. Miután megtörtént nem tudtunk vele mit csinálni, lenyelte és rá fél órára kihányta a vacsoráját.

2012. dec. 4. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerinted ha te sem tudod, mit evett meg, akkor mi honnan? Én nem kockáztatnék.
2012. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Hogyhogy nem tudjátok, hogy milyen volt? Akkor honnan tudjátok, hogy kapszulát evett meg?

Nekünk volt, hogy megevett gyenge gyógyszert, de abból majdnem egy levelet. Kicsit kókadt volt este, de kihányta, ami jó. Azért kihívtuk az állatorvost és beadott neki valami szurit. Ha tényleg gyógyszert evett meg és nem olyan a kutyus, mint szokott lenni, akkor hívjatok orvost. de még egyszer kérdezem, akkor honnan tudjátok, hogy gyógyszert evett, ha nem tudjátok, hogy mit???

2012. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne lehetne, egy felnőtt embernek való adagot kapott be, kvázi tízszeres adagot kapott olyan cuccból, ami simán mérgező lehet rá nézve. De ha jól értem, akkor inkább a szerencsére bízzátok ezt a dolgot, és nem hívtok fel dokit, akkor viszont nem értem, mit tetteted itt az aggódót.
2012. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan gyógyszerek amik szétmarják a kutya gyomrát.

Ezért kellett idióta anyós kutyáját elaltatni, mert jó nagy adag Cataflamot adott az öreg és nagyon beteg kutyának.

A doki már menthetetlennek titulálta.


3 és fél hónapos kutya még sérülékeny. Ráadásul azt se tudjátok mit evett meg.

Ha holnap BÁRMI furcsát láttok rajta, azonnal orvoshoz kell vinni.

2012. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen már most el kéne vinni, de a hozzáállásodból tekintve úgysem sietnél vele.
2012. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen már most el kéne vinni, de a hozzáállásodból kiindulva úgysem sietnél vele.
2012. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Bocs, későn javítottam...
2012. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!