Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon fáj a derekam meg a...

Nagyon fáj a derekam meg a fogam. Muszály volt egy szem cataflamot bevennem. Tényleg nem szedtem gyogyszert miota terhes vagyok (18, hét) ugye egy szem gyogyszertöl nem lesz baja a gyerekemnek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 11. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem lesz baja. De a fájdalom okát kell megszűntetni, mert nem normális az sem, hogy szenvedsz, és semmi garancia nincs arra, hogy nem jön el megint egy ilyen pont, hogy nem bírod tovább. Én kivizsgálást javasolnék a fogadra és a derekadra is. Megelőzni kell, hogy elfogyjon a cérna a fájdalomtól!
2012. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Panadolt, vagy más paracetamol tartalmú gyógyszert vagyok be, ha mar mindenképpen kell valami.
2012. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha fáj vmi akkor be lehet venni gyógyszert,mert a fájdalommal többet ártsz mint a gyógyszerrel,de NEM mind1 h mit szedsz be.pl az algopyrin erre tökéletes.
2012. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pontosan vehetsz be fájdalomcsillapítót ha már nagyon fáj, de nem mindegy h mit veszel be. A legtöbb orvos a panadolt és az algopyrint ajánlja azon kívül ne nagyon szedjél be mást. Ha megkérdezed az orvosodat ő is ezt fogja mondani. A cataflam nem a legjobb :S Baj ennyit biztos nem lesz csak figyelj erre oda. Jobbulást :)


23hkm

2012. nov. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

cataflamot máskor ne vegyél be, szoptatásnál még véletlenül se, mert a babánál gyomorvérzést okoz.

panadol bevehetsz, az is elég erős.

2012. nov. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy izületi betegségem ami nagy fájdalommal jár. Erre nekem csak a cataflam használt. Ezért megkérdeztem a dokimat hogy ha már nagyon fáj valamim akkor vehetek e be cataflamot. Azt mondta hogy a 12. héttől igen de nem sokat. Tehát egytől biztos nem lesz baj. De amúgy ő is először az algopyrint ajánlotta csak megbeszéltük hogy az nem használt.
2012. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!