Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig él egy csivava...

Mennyi ideig él egy csivava átlagosan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 13:37
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Mit eszik? Mi a kedvenc étele,milyen csemegéket,falatkákat szeret?kell e hetente tusfürdővel fürdetni? Elég e neki egy puha , bolyhos takaró a földre alvásra? Hogy kell rászoktatni arra hogy ha pisilnie kell jelezzen v. hogy? Hányszor kell egy nap sétáltatni?Amíg kicsi (1-2-3 hetes)addig lehet e cumisüvegből mondjuk meleg tejet vagy vizet esetleg meleg teát adni neki?
2012. dec. 5. 13:46
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Remélem sokáig! Én úgy tudom, hogy nem ritka a 13 év, de az már más kérdés, hogy milyen minőségben....

A mieink 10 évesek, de hála az égnek nincs különösebb bajuk.

2012. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
A második kérdésekre is kérlek ha tudsz válaszolj . kíváncsi lennék mit gondol, ha persze van csivid?
2012. dec. 5. 13:51
 4/33 anonim ***** válasza:
Te mit akarsz egy 1 hetes kutyával csinálni? Remélem semmit. Annyira "hülyeségeket" kérdezel, hogy inkább a neten kezdj el olvasni leírásokat, hogy hogyan kell egy kutyát tartani és utána kérdezz.
2012. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Már van kutyád, vagy csak tervben van?

A kérdéseid alapján remélem még nincs....

2012. dec. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
81%

"A mieink 10 évesek", Te erre azt írod, "ha persze van csivid"....minek kérdezel ha nem olvasod el rendesen a választ?

A kérdéseidre visszatérve, egy biztos, szoptatni nem kell!

2012. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
nem kell leharapni a fejem azért mert félreírok egy kérdést , úgy értettem hogy 1-2-3hónaposnak!!Egyépként ti tökéletesek vagytok?
2012. dec. 5. 15:16
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
1 hónaposan még nem hozol el kutyát senkitől! Mert akkor még szopnak és az oltást se kapják meg! 2-3 hónaposan meg nem viszel kutyát sétálni mert amíg nem kapta meg az összes oltást addig nem viheted ki az utcára és más állatok közzé! Cumiztatni nem kell mert mikor elhozod már önállóan eszik száraztápot én 3 hónapos korig szoktam nekik csinálni speciális kutyáknak való tejporból tejet és abba néha heti 2-3 alalommal áztatok pár szem kaját. A kalcium de legfőképpen a D vitamin miatt adom nekik mivel kivinni ilyen idősen nem ajánlatos ezért kell, hogy meg legyen a D vitamin utánpótlás!
2012. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
63%
Ja és tusfürdővel sose fürdesd! És a tea még az embernek is káros nemhogy a kutyának...
2012. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
kutyatusfürdőre gondoltam , nem embereknek valóra!!!!!! ez nem evidens?
2012. dec. 6. 06:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!