Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki mit tud a csivava felnevelé...

Ki mit tud a csivava felneveléséről? Kíváncsi lennék személyes tapasztalatokra is!

Figyelt kérdés
milyen egy nap vele,mit eszik milyen a természete?mindent szeretnék tudni!milyen betegségei vannak?mennyi pénzért vegyem meg . kitől,ajánlotok e valami jó tenyésztőt?
2012. nov. 25. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy más fél éves csivavám, legnyugodtabb a világon, hallgat rám, szót fogad és figyel, a híresztelésekkel ellentétben hogy agresszív neveletlen stb! Egy nap vele? Akkor kel fel mikor én, aztán elvégzi a dolgát, ki kérezkedik ha szükségét érzi,mindig van neki kikészítve táp+víz!És eszik, játszik, huncutkodik! Mindent megeszik szinte, a sajtra már például ráunt, de ez változó! Szerencsére eddig semmilyen betegsége nem volt, minden oltását kiválóan megkapta!Bátran ajánlani tudom, persze állatfüggő, németjuhászban, palotapincsiben is van vadabb és szerényebb!
2012. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

bár nem csivavám ,de kutyám az van .a nevelés lényege a következetesség! az ölebeknél meg duplán! jól kell szocializálni,nyugodtnak lenni mellette,sokat mozgatni,és ha lehet,vidd el magad,és a kutyát kutyasuliba .ott sokat tanulhattok mindketten a kutyákról,és azok neveléséről.

vagy ,csinálod ahogyan akarod, és vállalod a felelősségét a kutyád leendő hibáinak ( bár egy jól nevelt kutyával élmény együtt élni,egy rosszul nevelt kutyával pedig ,--pokol!),ez a fajta,hamar felnő,1 évesen már kifejlett felnőtt állat ( egy pásztorkutyánál ez 3 év), ezt vedd számításba ! sok szerencsét . remek gazdi leszel:)

2012. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!nem akarok személyeskedni de te ha elmész dolgozni akkor mit csinálsz vele , mert nekem ez a legnagyobb dilemma!és te mennyiért vetted ha megkérdezhetem , kitől,szerinted ha kinn a kertbe ven 2 labrador , mint nálam az nem zavarná csivikét vagy a kinti kutyákat mert egyiküknek sem akarok rosszat , milyen nemű a kutyád ? volt olyan hogy pelus kellett vagy hagytad hogy ide oda végezze a dolgát este , vagy lejárkálsz hogy ki engedd pisilni?nem szokott megharapni? tényleg kell valami szőlőcukor a vérnyomására?
2012. nov. 26. 13:58
 4/9 anonim ***** válasza:
vajon ezt kitől kérdezed:)
2012. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló!ezt hogy érti??????????????
2012. nov. 28. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:

szó szerint:)

két választ kaptál .

2012. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem bunkóktól az biztos!!!egyépként az első válaszolótól kérdeztem!
2012. dec. 4. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:
remélem a kutyádhoz másként állsz majd hozzá:) mert ha így ?? majd később meglátod, a saját károdon is tanulhatsz:)
2012. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mi??????!!!!!!!!!!!!!
2012. dec. 5. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!