Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szívbeteg a kutyám, még csak...

Szívbeteg a kutyám, még csak 4 éves, de már nagyon beteg, rossz a genetikája. A szívbetegség miatt fel van fúvódva, nehezen lélegzik, nem tud lefeküdni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Furosemidet, verospiront, furon-t, vetmedint szed, de nagyn zavar, hogy csont soványra fogyott, enni eszik, mégsem hízik és zavar, hogy nem fekszik le, ez borzasztó lehet neki. Hatásos megoldás létezik?Orvoshoz nem akarom cipelni, mert csak egy újabb stressz és soem történt javulás utána, talán fel is adta, hogy meggyógyíthatjuk.

2012. dec. 7. 16:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát most orvost ne javasoljunk, akkor mit erre? Ez nem melyik tápot adjam kérdés, amire laikus tud mit mondani.


Egyébként lehet én vagyok a kegyetlen, de ha több orvosnál jártál, nem javul, gyógyíthatatlan, le se tud feküdni és te magad mondod, hogy borzasztó lehet ez már neki, akkor arra nem gondoltál még, hogy jobb lenne elaltatni?

2012. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta?
2012. dec. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem viszed orvoshoz, akkor nincs megoldás. Nézheted, ahogy szenved, vagy megpróbálhatnál valami hozzáértő dokit találni.
2012. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

milyen szívbetegsége van? az én kutyusomat 1 évesen műtötték mert lyukas volt a fal a szívében, most 5 éves és semmi baja.

Ha már sok orvosnál voltál és nincs megoldás valamint szegény ennyire szenved lehet jobb lenne elaltatni

2012. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt egy kilenc éves dobim,tüdőembóliája lett.Akkor hurcoltam a dokihoz kapott vízhajtót,hogy ne legyen gyenge szedett mellé szteroidot.Az mellékes,hogy egy valag pénzbe került de az nem,hogy egy csomót szenvedett a vége az lett el kellett altatni.Egyszóval csak kínlódik a kutya ,soha nem lesz egészséges,határozd el magad és altasd el.Megkíméled a kutyát egy csomó szenvedéstől.
2012. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nem viszed orvoshoz akkor a legjobb módszer az elaltatás.így nem szenvedne többet.de ha vinnéd rendszeresen orvoshoz és szánnál rá egy kis időt,akkor még van esélye.nekem is volt egy németjuhász kutyám.súlyos beteg volt.de vittem rendszeresen orvoshoz.és így legalább még 1 évet élhetett.
2012. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

5-ös válaszoló zseniális diagnózist állított fel egy általa sosem látott kutya szívbetegségéről a saját öreg dobija tüdőembóliája alapján.


Kicsit vigyázzk már, miket tanácsolsz, nem látsz bele a kutyába, nem is ismered, képernyőn át nem lehet megmondani, mi baja...

2012. dec. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

7-es válaszoló ,te is vigyázz miket írkálsz ha nem értesz hozzá!Azok a gyógyszerek amiket a kutya szed olyan erősek tulajdonképpen azok tartják életben.Valószinűleg a gyógyszerek kiütötték az anyagcsere rendszerét,ezért csontsovány bár eszik.


Egyébként a kérdés ez volt:...mit javasoltok... Én ezt javasoltam!

2012. dec. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még lehet félrekezelt, lehet menthetetlen és lehet gyógyítható. Azzal érvelni, hogy a 9 éves dobermannod tüdőembóliáján nem tudtak segíteni, ergo rajta sem fognak, egyszerű ostobaság.


És valóban, nem értek hozzá, de van anyni belátásom, hogy ezt tudom is magamról, ezért bíznám olyan emberre, praktikusan állatorvosra, aki érti a dolgát.

2012. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Az én esetemet azért írtam le,érezhető legyen lehet vívni szélmalomharcot csak nem sok értelme van főleg úgy ha a tisztelt kérdező eleve nem akarja az orvoshoz "cipelni"a kutyát.
2012. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!