Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a kaukázusi jó...

Szerintetek a kaukázusi jó választás? Milyen tapasztalataitok vannak vele?

Figyelt kérdés
Kertes házba szeretnék jó nagyszőrű dögönyözni való,jó házörző kutyát.kaukázusihoz mit szóltok?

2012. dec. 7. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha értetek a kutyához és már volt is kutyátok akkor ajánlom, de ellenkező esetben semmi kép!


Nagyon erős kézzel kell fogni és nevelni. Semmi képen nem ajánlom, első kutyának!


Amúgy ha jól meg van nevelve akkor tökéletes kutya!

2012. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem első kutyus lesz, tudom ajánlani, de elsőnek nem! Tudni kell vele bánni, megkell nevelni. De ha megvan nevelve, tökéletes kutyus! :)
2012. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az első lenne előtte bernipásztorunk volt,őt sikerült megnevelni :)
2012. dec. 7. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:

hát... én egy bernipásztor után nem merném bevállalni!


Én amit láttam, hogy egy ismerősöm a rotija után vett kaukázusit és nem tudta megnevelni:S pedig a roti az tényleg engedelmes kutya volt aki tudta, hogy mikor kell oda tenni magát és mikor kell kezes báránynak lenni! Válasszatok mondjuk egy Német juhászt?! Az is jó házörző és dögönyözhető kutyus :)

2012. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én így nem vennék. Kau olyanoknak való akik már nagy értenek a kutyákhoz.
2012. dec. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk kaukázusink volt, és én csak ajánlani tudom. A világ legokosabb kutyája. Igaz, kell az erős kéz hozzá.
2013. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!