Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, figyeljetek! Szerint...

Kutyások, figyeljetek! Szerintetek jó választás lenne egy golden retriver?

Figyelt kérdés
Most először lenne kutyám, de nem tudom hogy milyet válasszak, azt kell tudni rólam hogy régebben meg egy kicsit most is tartok a kutyáktól, de próbálok túllépni ezen. Nektek milyen kutyátok van?
2012. dec. 3. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha félsz a kutyáktól biztos jól átgondoltad, hogy nagytestűt szeretnél? Ugyan a golden retrievernél csodálatosabb kutyát talán nem is tudnék mondani, de attól függetlenül még nagytestű :) Mi lenne, ha mondjuk egy westie-vel, vagy egy hozzá hasonló kis termetűvel kezdenéd?!
2012. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
aranyos, türelmes jószág, tehát ilyen szempontból jó, de ha tartasz tőle, azt mindegyik megérzi.
2012. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ajánlatos kölyökként venni, ha tartasz tőle! Ugyan is csak nem félsz egy néhány hónapos ártalmatlan kiskutyától, később meg nem fogsz tőle félni, mert a barátod lesz! Nekünk Cavalier King Charles Spániel + Rottweiler vannak. 3-4 hónaposan került hozzánk mindkettő annó.
2012. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen újszülöttet vennénk, de szerintetek ha mellettem nő fel, megbarátkozom vele? :)
2012. dec. 3. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Minden kutya viselkedése nevelés kérdése ... nekünk moszkvai őrkutyánk van
2012. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget:DD
2012. dec. 3. 22:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Naná hogy megbarátkozol vele. Én is így voltam a rotival, nem 45-50 kilós volt amikor vettük (hogy félni lehessen tőle, meg nem is idegen volt), hanem ha jól emlékszem 8kg. Normális neveltetés mellett nem kell félni se 8 kg-ostól sem se 45-50 kilós kifejlett példánytól sem.
2012. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is félek a kutyáktól, mi bernit választottunk ( a golden és a berni között gondolkoztunk) 8 hetes korától velünk van és nem félek tőle így, igazi nagy rosszcsont, jó barátok vagyunk. A kutyasuli is jót tett mindkettőnknek. Viszont a sétáknál van gond, mert egyedül nem merem elvinni sétálni, a kóbor és a kiugró kutyák miatt így sajna nem is megyünk mindennap, csak ha valaki jön velünk.
2012. dec. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
csak ajánlani tudom a goldit!!!!
2012. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt muszáj lenne számításba venni, hogy a kutyának (bármekkora és bármilyen) szüksége van kutyatársaságra. Ha tartasz a kutyáktól, az kutyatársaságban hamar világossá válik a kutyád számára és ez rengeteget ront a tekintélyeden.

Ha van pénzed egy jó kutyasulira, ahol segítenek megtanulni a kutyák nyelvét, hogy a többitől se félj, akkor mondjuk nyugodtan.

2012. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!