Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vigyem sétálni ilyen...

Hogy vigyem sétálni ilyen hidegbe a magyar vizslám? Kutyaruha?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy kényelmetlen legyen neki, de annyira fázik.. melegít az egyáltalán valamit?

2012. dec. 8. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Mozgatni, futtatni kell a kutyát, akkor nem fázik. ugy tudom a vizsla vadászkutya, télen bemegy a kacsáért a jeges tóba. ne kényeztesd el őket. játszatok, ugráljatok. Akkor nem fog fázni.
2012. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem válaszolóhoz!

Csak akkor adj rá ruhát, ha a sétán pórázon cammog és szemmel láthatóan nagyon remeg

2012. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz rá ruhát, főleg ha benti kutya. Az én vizslaszerű keverékem az, és szabályosan remeg séta közben. Na egész séta alatt azért nem fut, bármennyire is mozgékony, csak ha játék, lasztizás vagy behívás van. Úgyhogy én igenis adok rá ruhát. Ha meg gyakorolni, menetelni stb akarsz vele, akkor főleg kell. Nem ciki az, egy egyszerű fekete kabátkája van, és sokat számít.
2012. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vizslám van és nagyon fázós. Én elengedem és játszok vele akkor nem fázik ha futkos. Amúgy téli vadászatra inkább a drótszőrűt viszik
2012. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!