Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizslánál hatásos...

Magyar vizslánál hatásos lehet a furminátor?

Figyelt kérdés

Eredetileg valamilyen kefét akartam venni, mert a kutyámból

szó szerint ömlik a szőr és tele van vele a lakás. Mostanában olvastam a furminátorról és érdekelne,hogy rövidszőrű kutyáknál is hatásos? Itt gyakorin van aki azt írta bevált és imádja más azt írta,hogy semmit nem használt, mert az aljszőrt kiszedte de a fenti szőrt nem. Hol érdemes venni? Én Fressnapfra gondoltam, mert azt olvastam,hogy sokan utánzatokat árulnak a neten, a fressnapfban ugye csak eredetit árulnak?


2012. dec. 4. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem de csak azért mert nem én adtam ki érte 7 ezer forintot inkább veszek 1500-ért és tovább fésülöm
2012. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ferplastom van(az is olyan , mint a furminátor, vizslához tök jó(nekem is vizslám van), és 3700-ért vettem az Acanashopnál. Egyébként én mikor tápot váltottam csökkent a szőrhullása.
2012. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem furminátorom van, ha visszafelé fésülök vele, akkor csak az érett fedőszőrt szedi ki!
2012. dec. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!