Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sántíthat a kutyám?

Miért sántíthat a kutyám?

Figyelt kérdés
Egy szuka kutya aki hol sántít hol nem és elvittük állatorvoshoz, de nem látott rajta semmit és mikor megtapogatta mindig máshol kapott oda, éppen mikor elege lett a szekírozásból. A mancsát nyalja. Ez a sántikálás az egyik pillanatról a másikra történt. Mikor megetettük még jól volt, de utána nem sokkal már sántított. Szerintetek mi baja lehet?

#sántíás
2012. dec. 8. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
De mar egyre jobb neki. Az elejen meg egyaltalan nem allt ra mostmar azert futkarozik es csak neha nem all ra. Letezik h csak megjatsza magat?
2012. dec. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nem akarok hülyeséget mondani, de az én törött lábam is fáj, ha jön a front. Nem lehet, hogy régebb el volt törve a lába? Szerintem a kutyáknál is lehet érzékeny ilyenkor.
2012. dec. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
köszi! hétfőn visszük röntgenre. ha volt tégi tőrése az làtszani fog?
2012. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha rosszul forrt össze, akkor látszani fog, de ha eddig nem vettétek észre akkor szerintem nincs gond:) De azért jó, ha elviszitek!
2012. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. dec. 9. 15:49
 6/6 anonim válasza:
Ez lehet akár törés,ficam, de akár izületes is lehet a fajtájából adódóan vagy az öröklött gének miatt.
2012. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!