Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Palotapincsi ilyen hidegben...

Palotapincsi ilyen hidegben láncon?

Figyelt kérdés

az egyik falubéli vett még a tavasszal egy pincsit.volt egy nagy termetű németjuhász keveréke.

a nagykutya eltűnt,és most a pincsi van a helyén láncon.a háza a nagyhoz van méretezve,és nincs az ajtaján semmi.

kinek lenne érdemes szólnom?

ez már állatkinzás igaz?


2012. dec. 9. 20:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Először megbeszélném a gazdával,igaz hogy ritkán találkozunk,de beszélő viszonyban vagyunk.

de ha nem hallgat rám,akkor másnem szólok az állatvédörségnek.

jegyzőt nem vonom bele,mert ennél rosszabb tartáshoz is hívtam már ki,és le se sz.rta...

ha ahhoz nem jöttek ki,ehhez főleg nem fognak.

de mindenképp kulturáltan akarom elintézni,mielőtt idecsődítek mindenkit.

csak kíváncsi voltam,hogy most én túlzom-e el,vagy ez még rendben van-e.

2012. dec. 9. 22:24
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
A kutyának van háza, kap enni, inni, megfelelő a lánc mérete, nincs verve, jó a kondija, csak azért nem fogják elkobozni, mert nem szereti a gazdája. nem saját kútfőből vagyok ilyen okos, nekem a radikálisok mondták pár hónappal ezelőtt. megfagyni nem fog, de ha jobb belátásra nem tudod a gazdát tériteni a láncos tartássaal kapcsolatban, annyit próbálj meg kicsikarni tőle, hogy szalmát tegyetek be a házába.
2012. dec. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elkobozni senki ne mfogja, de jó beszélőkével rá lehet venni a gazdit, h ne kösse meg a kutyát, vagy akár engedje be. azt ne mondd már előző, h szerinted a pincsi tartási körülményei megfelelenek. Tudtommal a pincsi b@szottul nem kinti kutya.
2012. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
off: tuti, hogy az nem pincsi, Magyarországon nincs pincsi, Tibeti spániellel keverik. Bocsánat, csak nekem is az van, és kiszúrtam. Viszont én nekem lakásban van, sokszor még így is összegömbölyödik, kint is fél óránál tovább vagyunk, már látom, hogy menne haza a nagy hidegben. Én nem raknám ki. Nekem is szúrná a szemem. Viszont én azért megpróbálnám a közjegyzőt, vagy kit kell ilyenkor, hátha tud valami okosat mondani.
2012. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha már annyit sikerül elérni, hogy a ház belső méretét lecsökkentse a gazdi, tegyen rá függönyt és a lánc legyen legalább 4 méter, az már haladás lenne!

Le a kalappal, hogy megpróbálod :)

2012. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na sikerült beszélni vele?
2012. dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!