Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is beengeditek a kutyátokat...

Ti is beengeditek a kutyátokat, cicátokat éjszakára télen?

Figyelt kérdés
Mi igaz nem a lakótérbe, de az éjszakákat bent tölti az egyik kutyusunk meg a cicánk a házunk egyik helyiségében. Most is -12 fok van kint. Brrr.. Hiába van jó kis kutyaház, nem fekszik be a másik kutyához. Az meg be a házba nem jönne, hiába hívjuk.. :D
2012. dec. 10. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Barátom apjánál van egy kinti fekete cica és egy benti szürke. A szürke az az ágyon alszik. Ő azt csinál amit akar, nem tudsz neki megtiltani semmit. Meg van egy idegen macska ami odaszokott jönni enni. Van 3 kutya, kettő kint, egy bent. A nagy öreg bobtail hím az szeret a hófúvással szemben állni és élvezi hogy esik az arcába a hó. Van egy kisebb nőstény kutya is kint, és 2 kutyaház.

Egy nőstény németjuhász bent, mert őrá oda kell figyelni, sokszor összeverekszik a kinti nősténnyel.

2012. dec. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kutyák akkor jönnek be amikor én akarok, legyen az télen vagy nyáron. Van amikor ennél hidegebb időben is kint hagyom őket. Van kutyaházuk, nem zavarja őket. A macska bármikor bejöhet amikor akar, de nyáron általában éjszaka kirakom, meg nappal is inkább csak enni jön be. Télen szinte egész nap bent alszik és éjszakára is bent hagyom. Általában van egy nagy köteg szénánk a többi állatnak ahol alszik, de most elfogyott szóval tényleg nem tud hova bújni.
2012. dec. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bent alszanak. A macskák nyáron is mindig bejönnek éjszakára, nappal alig látjuk őket mert jobban szeretnek kint az udvaron. De télen nem nagyon akarnak kimenni nappal sem, mert fáznak. A kutyánk is fázós, és már öreg is. Úgyhogy csináltunk neki helyet az előtérben a sarokban, és ha akar bejöhet. Általában ha az ajtóban ül, akkor tudjuk, hogy be akar jönni :-)
2012. dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bent vannak a macskáim, alapból bentiek. Az erkélyre szeretnek kimenni, de ebben a hidegben csak 1-1 percre, nem győzöm nyitogatni az erkélyajtót :)
2012. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem benti kutyám van, szóval igen. Anyuméknál ez úgy van, h a berni kint van, neki a fáskamrába van a háza, a tacskó bemehet ha anyáék otthon vannak, ha dolgoznak, kint van, és akkor ő is bemegy a fáskamrába ha fázik. A cica kint alszik van neki saját háza meg minden. De délután meg este lefekvésig bent van, meg reggel is bemegy felmelegedni.
2012. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A macska ott van, ahol akar. Nyáron csak enni jár haza, télen alig van kint.

A kutyáim simán bírják a mínusz fokokat, de kinti-bentiek, mivel így több időt tudunk együtt tölteni. Éjszakákat bent töltik, kiskoruk óta így szokták meg.

2012. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kegyetlenség kint hagyni az állatokat szélsőséges körülmények között.

Aki nem hiszi, az öltözzön fel jól, és töltsön odakint néhány hetet.

2012. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Kutyám nyáron éjjel kint alszik a hűvös homokban :) Nappal mindig bejön, nyitva az ajtó...hűsöl a fürdőben a kövön. Mikor megunom, hogy több lapátnyi homokot hord be, akkor közlöm vele, hogy takarodó kifele. Ez megy így pár napig, aztán inkább kint marad :D Úgyis eleget vagyunk együtt nyáron kint a szabadban. Persze sokszor volt, hogy bent döglött a kanapé mellett, amíg tv-ztem :)

Ősszel egyre többet volt bent délután és este.

Október közepétől a délutáni séta után este 18-tól bent aludt éjjel is, lefekvés előtt még utolsó pisi az utcán.

Ebben a hidegben tavaly kizárólag szoba kutya volt...idén nem akarom ezt. Tegnap a jeges szélben egész nap bent volt.

Ma délelőtti séta után kint hagytam és 14 felé engedtem be, itt durmol mellettem :D

Van jó kis szigetelt háza pokrócokkal, meg az ajtó előtt kanapé a kertben. Tehát nem fagy meg.

De szeretem, ha bent van, mert a sétákon kívül nem nagyon mozdulok ki hozzá...így bent van a szeretgetés, tanítás és etetés is

2012. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!