Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Örökbe fogadjam ha találok...

Örökbe fogadjam ha találok utcán kutyát, vagy gazdiktol ingyen elvihetőket?

Figyelt kérdés
Most is van 2 beagle pár, akik 3 évesek és 2 almuk volt. 6-6 kis kutya,gazdi pénzért eladta őket. németjuhász került gazdikhoz,és 3 kutyát nem birnak eltartani
2012. dec. 10. 15:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2013. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Menhely? Az Illatoson folyton altatnak :( ha onnan hozod el, KÉT kutyus életét mented meg, azét, akit örökbefogadsz és azét, aki a helyére kerül. De én pl vittem már haza félholt kutyust az utcáról, meggyógyult és rengeteg szeretetet kaptam tőle. Plusz a turmixok okosabbak, ellenállóbbak, mert nincsenek túl(bel)tenyésztve.

Szóval én az Illatoson kezdenék, de készülj rá lelkileg! Nagyon kiborító, ahogy nyomják az orrocskájukat a rácshoz, szinte könyörögnek, hogy vidd haza őket :( Fájdalmas élmény

2013. júl. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezt a hülye kérdést! Kusza, értelmetlen és egyébként is, honnan tudnánk mi megmondani, hogy te fogadj kutyát örökbe vagy sem! Azt sem tudjuk milyen körülmények között élsz, stb.
2013. júl. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
....ja és 2012. volt feltéve ez a kérdés ....
2013. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!