Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy ragadhat össze egy 1 éve...

Hogy ragadhat össze egy 1 éve ivartalanított kan kutya egy szukával?

Figyelt kérdés

Elméletileg nem kéne foglalkoznia a tüzelő szukával, nem?

1 éve ivartalanítottuk, és eddig nem érdekelték a szukák.

1 éves volt mikor ivartalanítva lett és sosem fedezett. Akkor ez most hogy lehetséges?



2012. dec. 10. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez a helyzet, bár összeragadni nem ragadtak, de ez csak rajtunk gazdikon múlt, nem a kutyákon. Alig akarják elhinni amikor mesélem. Látom, hogy nem csak én tapasztaltam ezt, nem egyedi eset.
2012. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Utópia válasza:
0%
Szerintem nem kell ezen problémázni...szeret szexelni a kutyád...neki jó...legyen neked is. Ha ivartalanitottad akkor kiskutya nem lessz igy se-ugy se
2012. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne kellene problémázni! Így nem lehet a kutyákat kettesben hagyni, mert ha összeragadnak, akkor bármelyik sérülhet, ha megriadnak, idő előtt akarnak szétválni. Igen elkeserítő az ilyen helyzet, mert ugyanúgy hajtja az ivartalanított kan a tüzelő szukát, mintha meglennének a golyói. Egyiknek sincs nyugta 3 hétig.
2012. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hím nemi hormonokat nem csak a here termel, amit ugye az ivartalanításnál eltávolítottak. A kutya nemi aktusra ettől még alkalmas és ugyanúgy vannak hormonjai.
2012. dec. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem a péniszét távolították el....Párzáshoz pedig az kell. Vemhesüléshez már a herék is kellenének, amik ugye nincsenek.


Viszont legközelebb ezt ne engedd, nagy fokú tiszteletlenség.

2012. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ivartalanítod a szukát is és akkor gond megoldva.
2012. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de kiállítási kutyát nem ivartalaníttatok. Nem véletlenül lett a kan ivartalanítva és nem a szuka.
2012. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagy fokú tiszteletlenség??? Mégis mi ebben a tiszteletlenség???? Akkor gondolom te valami apáca lehetsz... vagy majd elviszem a kutyámat illemórákra, hogy tudja mit illik, mit nem... Én is nem véletlen ivartalaníttattam a kan kutyámat, és nem a szukát... Mellesleg mind a kettő az én kutyám és benti kutyák is. A kan kutyám soha nem érdeklődött idegen kutyák iránt egyszer sem, ha tüzeltek, ha nem, ezért lepett meg ez a jelenet. De örülök, hogy nem csak én tapasztaltam :)
2012. dec. 11. 14:30
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

a kutya nem ember neki nincs szüksége a "szexre"

ők ösztönösen cselekednek

2012. dec. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

Fú, kérdező, nem vagy semmi.

Igen, nagyfokú tiszteletlenség. Olvass utána egy kicsit a farkasoknak. Egy falkában csak az alfa pár szaporodhat, hozhat létre utódokat. Nem véletlenül alfák. Nyilván amikor kutyát tart másféle falkáról beszélünk, de ettől még nem szabadna egy jól felépített csapatban/falkában.

De gondolom ezt teljesen feleslegesen írtam le, nem is ragozom. Little Red válaszára adott kommented bőven elég volt ahhoz, hogy megtudjuk mennyi eszed van.

2012. dec. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!