Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SHIBA INU Szeretnék egy shiba...

SHIBA INU Szeretnék egy shiba inu kölyköt venni, de nagyon tanácstalan vagyok, hogy melyik a legjobb kennel?

Figyelt kérdés
Olaszországban élek, szóval a külföldi kennelek is érdekelnének, nem csak a hazaiak (bár abból csak kettőt találtam, de nem nagy múltúakat..) Köszönöm a segítségeteket!
2012. dec. 12. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen magyar kenneleket találtál, de szerintem őt keresd meg:


[link]


Nemzetközileg elismert magyar shiba tenyésztő, a honlapja most úgy látom nem működik. Sokáig éltek kint a párjával Írországban, de most úgy tudom itthon vannak.

2012. dec. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hovarju ***** válasza:

Amikor 3,5 évvel ezelőtt kerestem kutyát, nekem is ezt a kennelt ajánlották, de nem jutottam vele semmire. Ez az oldal már akkor sem működött. telefonon sem tudtam elérni.

Aztán kimentem egy kiállításra, ahol 1 kan, és 1 szuka volt összesen benevezve. A tenyésztő lelkesen mesélte, hogy dijnyertes kutyái vannak, sok-sok címmel és éremmel. És elmondta azt is hogy általában egy vagy két ilyen fajta kutya van nevezve a kiállításokon. (Szóval nincs túl nagy konkurencia)

Ráadásul a szuka alig mert kijönni a ketrecből, mert félt a zajoktól, és az ismeretlen helytől.

Szóval nekem kevésbé volt szimpatikus a dolog. (Ettől még nyugodtan tegyél egy próbát, hátha neked jobb tapasztalatod lesz)

A fajta továbbra is nagyon tetszik, kérlek írj, ha sikerül valami jó tenyésztőt találnod.


Én próbáltam keresgélni Szlovákiában és Lengyelországban is (persze neten), de nyelvtudás hiányában nem nagyon jutottam előre.

2012. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Ez nem is rossz ötlet, hogy kiállításokra járjak, és ott érdeklődjek kennelek után... Tavaszra lesz kész a lakásfelújítás, és utána terveztünk venni kutyát, csak gondoltam minél hamarabb elkezdek keresgélni! Ha találok érdemleges kennelt elérhető távolságban, akkor írok neked!
2012. dec. 14. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!