Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől hányhatott a kutyám epét?

Mitől hányhatott a kutyám epét?

Figyelt kérdés
És mit adják enni, hogy helyre jöjjön? Tudom vigyem dokihoz, de ötletekre vagyok kíváncsi.

2012. dec. 13. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Ötlet: vidd orvoshoz!!!!!
2012. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy valami sokeszűre hallgass, aki házi praktizáló orvosnak képzeli magát, a végén még megmérgezed a kutyádat.

Orvost tanácsot orvos tud adni akár telefonon, és megmondja, hogy vidd be hozzá.

2012. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedve milyen? Betegnek tűnik? Vagy semmi baja?

Ha biztosra akarsz menni, akkor vidd dokihoz, de néhány kutyánál előfordul, hogy ritkán hány ilyet. Nekem is volt olyan kutyám, aki ha előző nap nem a szokásos kajáját kapta, akkor másnap epét hányt. Rákérdeztem az orvosnál, azt mondta, hogy érzékeny gyomrú kutyáknál előfordul.

2012. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy epe volt? Nem evett valahol füvet? Séta alatt, vagy a kertben? Lehet azt hányta ki. Étvágya, kedve milyen? Láza van? Orra nedves?
2012. dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyan, mint máskor, jó kedvű, játékos, nedves a nózija is. Ugyanazt kapta tegnap, mint máskor, persze kap mást is, de tegnap nem kapott. Volt benne fű.
2012. dec. 13. 16:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi! Nem epét hányt, hanem füvet! Égett a gyomra, lelegelt egy kis füvet, majd kihányta. Nyugi! :)
2012. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mamám mondta. :P Ijesztget engem. Köszönöm! :)
2012. dec. 13. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a hányás színe sárga volt, akkor sok a sava.
2012. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!