Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hányhatott a kutyám?

Miért hányhatott a kutyám?

Figyelt kérdés

Az előbb hányt a kutyám. Ma még nem is akart enni, de ami aggasztóbb, hogy inni sem. Fáradékony is, folyton aludna és nagyon keresi a társaságom. Olyan volt, mintha habot hányna, de csak azt. Nem tudom, hogy ez attól lehet-e, hogy nem evett ma, sárgás nem volt, hogy epe lenne. Mi lehetett ez?


TERMÉSZETESEN HA KIS IDŐN BELÜL NEM JAVUL AZ ÁLLAPOTA, ELVISZEM ÁLLATORVOSHOZ!


2012. máj. 10. 17:06
 1/7 Leona18 válasza:
Lehet attól is hogy vitamin hiánya van vagy esetleg lenyelt egy hajszálat. Nekem az utóbbitól hányt a kutyám! Az, hogy nem eszik pedig lehet annak az utóhatása hogy hányt.
2012. máj. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom.:( Semmi ilyet nem vettünk észre. Először dél körül szoktunk neki enni adni, akkor sem kért már, bár reggel még nem volt baj a kedélyállapotával. Hasmenése sincs, nem is volt. Nagyon bágyadt.:(
2012. máj. 10. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez bármi lehet, szerintem vidd el orvoshoz.


Esetleg lenyelhetett valami textiliát (pl: zoknit, rongyot, ilyesmit), vagy valamit amitől elzáródhatnak a belei, ilyesmi? Mert ha igen, attól lehet ez, és akkor azonnal műteni is kell, különben szegényke meg fog halni.

Ha kaja után játszott, ugrált, akkor lehet gyomorcsavarodás is, ami ha tényleg az ,akkor éritnésre fájlalja a hasát, nézd meg, és ha így van, azonnal keress orvost, ügyeletet, mert kb. a csavarodástól számítva 1,5-2 órátok van a kutya életét megmenteni.


Ezen kívül lehet apróság, amit már fentebb említettek, amíg nem tudsz semmi konkrétat, annyit tegyél meg, hogy telefonon felhívod az ügyeletes állatorvost, és megkérdezed tőle, hogy mi baja lehet a kutyának, ő biztosan sokkal okosabb, mint mi. :)

2012. máj. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kihívtam a dokit. Volt hőemelkedése, kapott egy szurkát. Azt mondta, ha rosszabbul lesz, hívjuk megint. De most megint hányt, szurka után is.:(
2012. máj. 10. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Bélhurut ellen nem nézte meg? Sajnos most ez a vírus tombol a kutyáknál és a tünetek is stimmelnek.
2012. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ne idegesítsél.:( És az hogy múlik el? A szuri nem volt elég? Amúgy ma 3x volt wc-n, az állag jó volt. Csak hát ugye nem evett semmit... írj légyszi!:(
2012. máj. 10. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyógymód nagyon egyszerű de ehhez tudni kellene 100%-osan hogy az e. Nem nyomkodta meg a hasát?
2012. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!