Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hugyozik ennyit a kutyám?

Miért hugyozik ennyit a kutyám?

Figyelt kérdés

3 hónapos, tegnap éjjel vittem le a -5 fokban kb. 15 percre.


Ma 2 órája egyfolytában, megállás nélkül csak pisál. Ez kb. a 10. alkalom és elég sokat.



2012. dec. 12. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt ugye te sem gondolod komolyan hogy 2 órája megállás nélkül pisil ?
2012. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Neked nem kéne kutyát tartanod -.-
2012. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Simán felfázhatott, benne van a kérdésedben a vàlasz.
2012. dec. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Felfázhatott, mutasd meg dokinak holnap.
2012. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha felfázott akkor is durva... ennyire sokat? 2 óra alatt 10x ? A 3. után elkezdtem számolni. Volt vagy 1 liter...
2012. dec. 12. 19:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd, voltál te már felfázva? :))
2012. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
hugyozik... egy igazi úriember lehetsz. :) gondolom a nők rajonganak érted amikor illedelmesen közlöd velük, hogy azonnal jövök csak kimegyek hugyozni! :)
2012. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kis langyos húsleves, esetleg kamillatea csodákra képes a felfázott kutyáknál. én egyáltalán nem vagyok amondója, hogy otthon a "csodaszerekkel" meggyógyítsuk a kutyánkat mert nem vagyunk orvosok és ha beteg a kutya már pedig az akkor orvosnak kell látnia! De amikor mamámnak a kis pulija 2x felfázott mindíg adta neki a húsleves és a kamillát 2-3 nap alatt meggyógyúlt
2012. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ha meg nem gyógyul meg, vagy nem felfázás, hanem komolyabb fertőzés, akkor meg tömheted antibiotikumokkal hetekig a késlekedés miatt. Lássa csak doki, aztán dönthetsz úgy, hogy házilag kezeled inkább (bár jó doki nem is kezdi rögtön gyógyszerrel tömni, ha nem muszáj), de ne te diagnosztizáld.
2012. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vidd el mielőbb orvoshoz. Jobb esetben 'csak' felfázás, rosszabb esetben a veséjével van baj.


Egy 3 hónapos kutyára meg jobban kéne vigyázni! Ha már mindenképp kiviszed -5 fokban, adj rá addig valami ruhát (nem azokat a csicsás szarokat).

2013. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!