Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A prémium, szuperprémium...

A prémium, szuperprémium kutyatápokból ugyan annyit kell adni a kutyának naponta, mint a középkategóriás tápokból?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni valami prémium kutyatápot a kutyámnak. Brit Care-re, Profine-ra vagy esetleg Joserára gondoltam. Nemtudom, hogy ezekből ugyan annyit kell-e adni naponta a kutyának, mint pl. egy Pedigree szintű tápból. Ti melyik tápot javasolnátok? (a kutyám 4 hónapos, 15kg-os pitbull)

Nem szeretnék nagyon drágát, viszont jó lenne ha a kaja nem kukoricával, ízfokozóval és csirkehússal lenne tele. Köszönöm a segítséget és a válaszokat előre is!:)



2012. dec. 13. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A Pedigree az nem középkategória, hanem a szemét kategória. A Josera a középkategória. A Josera Kids-ből a te 4 hónapos kutyádnak kb. 350g kell naponta. Aztán ahogy növekszik a kutya, úgy az adagja is.
2012. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kell adni, mert sokkal kevesebb bennük a ballastanyag és több a táplálék bennük. A pedigreeben nem csirkehús van, hanem csirke, ami azt jelenti, hogy tollastól csőröstől... És az is csak 4%. Az általad említett tápok a középkategóriások, ezek még messze nem prémium meg szuperprémium tápok...
2012. dec. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A brit care azért már prémiumnak számít :)


Vegyél zoofast-ról taste of the wildot ha megnőtt a kutya. 13,5 kiló van 12.000ért nekem nagyon bejött és meglepően sokáig elég :D


Látom a kutyámon hogy szépen kikerekedett tőle. És egy zsák ebből elég egy hónapra kb. Mondjuk én adok nekik húst is +ba heti 1-2szer. Jah és ő 40kiló 1évesen

2012. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen kevesebb kell.

8 hónapos és 35 kg körül volt a bullmacim, amikor Brit Care-t kezdtem neki adni, ő ugye felnőtt korára 60 kg körül lesz. Napi 500 gramm elég volt neki. Visszafogottan, egyenletesen növekedett.

2012. dec. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 compactegon ***** válasza:
most próbálgatjuk a kennel's favourite tápot, és egész jó. árban meg 900ft/kg kimérve. legalábbis itt szhelyen.
2012. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!