Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire bíztok a MEOE-ban?...

Mennyire bíztok a MEOE-ban? Úgy gondoljátok, hogy csak is fajtatiszta kutyákkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 19:55
1 2 3 4 5 6
 1/51 Akiteki ***** válasza:
Ezt mégis hogy érted?
2012. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Ezt most hogy érted??
2012. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Ezt úgy értem Kedves Akiteki nem kertelek úgy gondoltam megosztom veletek. A kutyáim törzskönyves kutyák bár nem kiállításos stb. Viszont a legelső kutyusom amit kaptam neki nincs törzskönyve és a mostani alom kiskutyái eladóak voltak. És ma éppen ez ügyben a MEOE egyik nagy feje hívott fel, hogy kellene neki ebből a törzskönyv nélküli kutyusból és azt mondta h majd ő elintézi rá a törzskönyvet és ő lesz az egyik bemutató kutyus mert hogy ő kiképzéssel foglalkozik. Rákérdeztem kíváncsiságból, hogy el lehet e valamilyen módon intézni, hogy legyen a kutyámnak törzskönyve. Válasz: igen el lehet egy két kiskapun keresztül bár mi ezt nem igazán szeretjük.... Na hát én itt olyat csalódtam, hogy az valami hihetetlen.
2012. febr. 19. 20:00
 4/51 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem világuralomra akarnak törni és kutyakiállításnak álcázzák a titkos összejöveteleiket.
2012. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:

Némely fajtában a klubelnöknek joga van B törzskönyvet kiállítani. Egyről személyesen is tudok, hogy megtörtént.

A MEOE nem az istenek gyülekezete. Vannak benne emberek, akiknek a kutyázás a pénzt, a kiemelkedést az átlagból jelenti és vannak a többiek, akik valóban kutyások.

2012. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert nincs egy kutyának törzskönyve,még lehet fajtiszta.Úgy is szakértők vizsgálják és a küllem jegyek alapján,és viselkedés itélik meg.
2012. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
B törzskönyvet már eltörölték. Ezt is megkérdeztem.
2012. febr. 19. 20:10
 8/51 A kérdező kommentje:
Persze, hogy lehet fajtatiszta de azt mondta hogy semmi esély nincsen arra hogy a törzskönyv nélküli kutyus kapjon törzskönyvet. Mert ugye a tenyészszemléhez is kell törzskönyv.
2012. febr. 19. 20:13
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Ó, hogy mik vannak? Írtam már hasonlóról itt, de mindig le lettem pontozva, mint aki hazudik.:(
2012. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Általában én is levagyok pontozva a MEOE és a tenyésztők miatt. Hol ott csak személyes tapasztalataimat írom le...
2012. febr. 19. 20:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!