Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem éreztétek néha azt, hogy...

Nem éreztétek néha azt, hogy rossz döntés volt?

Figyelt kérdés

Majd meg vesztem volna egy kutyusért. Tulajdonképpen mindig is volt kutyusom kertes házban. Ám most hogy elköltöztem városba és van egy kis ebem, nagyon nehéz vele és iszonyúan fárasztó, minden energiámat felemészti. Sajnos nem tudom, hogy hogy neveljem szobatisztaságra, egyébként nagyon aranyos, kedves és okos kutya.

Néha azt érzem, hogy felelőtlenség volt!

Ha nagyobb lesz, könnyebb lesz?

Persze ne értsetek fére, nem akarom eltaszítani vagy ilyenek!


2009. aug. 22. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Velem is ez van, csak nekem teknősöm van. Legalább kéthetente kell tisztítanom, elég nagy és nehéz az akváriuma, szóval nem egyszerű. Egy napomat elveszi. Szegény ráadásul egyedül van, szóval még magányos is, nem tudom, mit csináljak vele, adjam valakinek, aki tényleg törődne vele, vagy inkább hozzak mellé még egyet.. Tudom, egy kutyával nehezebb, de most olyan jól esett, hogy kiírhattam magamból ezt :D
2009. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nehezebb, mint egy kertes házban, és ráadásul csak rád számíthat, te tartozol érte felelősséggel. Hogy ha nagyobb lesz, könnyebb lesz-e az szerintem főképp rajtad múlik. Ha most kiskorában megtanítod mindenre, amit szerinted tudnia kell, akkor biztosan könnyebb. Ne legyél rá ideges, ha kell többször mutasd meg, mit szeretnél tőle elvárni, és biztosan sikerülni fog. Minden kutyus nagyon értelmes, az a gazdától függ, mit tud kihozni belőle. Alakítsd ki a napi ritmust, soha ne verd át, tudjon megbízni benned tökéletesen, és nagyon-nagyon sok szeretetet fogsz kapni tőle. Sok sikert!
2009. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem, de annyira imádom, és úgy hiányozna hogy nem szaladgál a folyosón a kis lököttem.:) szóval szerintem ez tök normális.:)
2009. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is néha fárasztó és csomó dologról le kell miatta mondania az embernek... de ugyanakkor nagyon jó és szép dolog, ha van az embernek kutyája. Én alapvetően lusta vagyok, de a kutyáért mindent megteszek, mégha épp nagyon fáradt is vagyok...
2009. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!