Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rossz döntés baba mellé kutya?

Rossz döntés baba mellé kutya?

Figyelt kérdés
Négy hónapos a lányom. Múlt nyáron elpusztult a kutyám. 30 éves vagyok, amióta az eszemet tudom mindíg volt kutyám. Kertes házban élünk, a párom, és az anyukám is velünk él. Ök is szívesen foglaalkoznak majd vele. Tisztában vagyok a felelős és higienikus kutyatartás szabályaival. Az eddigi kutyáim barátságos, jólnevelt állatok voltak, szerintem most is menne. Egy ismerős szerint viszont nem vagyok normalis ha a babámhoz idehozok egy kutyát. Szerinte veszélyes rá nézve. Mi a véleményetek jöjjön kutyi vagy ne?
2009. márc. 25. 21:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
73%
Ha a kutyát kint tartod akkor semmi gond vele, de ha bent akarod nevelni, akkor erősen nem ajánlott.A kiskutyákra igen sok igényt és odafigyelést kell áldozni, szerintem elég egyelőre a kisbaba mikor kicsit nő majd jöhet a házikedvenc is.
2009. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
98%
szia! szerintem nyugodtan. Ha volt kutyad, tudod, h mire kell ugyelni. Szerintem jo is, igy legalabb egyutt no fel a pici es a kutyus. Mindenkeppen kiskutyat hozzatok, h elfogadja a picit csaladtagnak. A felnott kutyaval kicsit vigyazni kell e teren. Nem a te babad lesz az egyetlen, aki kutya mellett no fel.:-)
2009. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem ha van Baba ne tegyel semmijen alatot se bentre sem Kintre!Mert betegseget is kaphat tőle es az allat kiszamithatatlan es barmikor megtamadhatja a gyereket!

Es kart tehet az arcaban vagy sulyosabb dolgok is tortenhetnek!Nem kell az allat majd ha 16 eves lessz a gyereked.....es eleg jo reakcioidővel fog mar rendelkezni es logikaval

amugy a jo valaszaim szazalekat ne nezd par Pökhendi majom miat csunya szovitaba keveredtem es sokat irtam egy kerdeshez es tudod no........

Jo egeszseget neked es a CSALADNAK IS

Vigyazz a babara ,óvd főleg az allatoktol.

Szerintem sem az Ő sem a Te boldogsagodhoz nem hianyzik es jo csaladotokban es egeszsegetekben teljesen indiferens szerepet jatszik

2009. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
89%
utolsó válaszoló, azt felejted el, hogy a kérdező szereti a kutyákat, te meg utálod őket. ráadásul egy korlátolt paréj vagy, aki egyáltalán nem ért a kutyákhoz.
2009. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ha a kutya tisztán van tartva,rendszeresen ellenőrzi állatorvos, nyugodtan lehet tartani! Rengeteg olyan faj van, amelyik nem agresszív, és inkább őt kell védeni a kicsitől:-) Minden esetre rengeteg gyerek nőtt fel állatok közelében, és semmi baja nem lett!
2009. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
67%
22:13 Öcsém, te egy valódi génparaszt vagy:)
2009. márc. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
98%
Veszélyesnek nem veszélyes csak talán kicsit sok meló egy kiskutyát ellátni, takarítani, foglalkozni vele egy baba mellett. Segítséggel okés a dolog.
2009. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
90%
Mivel kertesházban éltek ez nem hiszem hogy gond, mivel a kutya kint lenne. Meg gondolom nem hagynád a gyereket egyedül a kutyával, így semmi baj nem lehet belőle.
2009. márc. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
9%

Tik Vagytok eleg nagy Parasztok egy Csecsemő melle nem valo allat Eleg Baba operaciot lattam mar!

Csak adjatok alla akkor a lovat nagyokosok

2009. márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim válasza:
98%

Szia! Nyugodtan tarthatsz kutyát baba mellett! Nálunk is van itthon bent a lakásban. A kislányom imádja! Be kell tartani az alapvető egészségügyi és higiénikus szabályokat,de ezt Te úgyis tudod, hiszen - mint írtad - mindig volt kutyád. Azzal meg, hogy mások mit mondanak, vagy gondolnak, nem kell foglalkozni. A kölyök talán tényleg jobb megoldás lenne, bár az biztos, hogy sokkal több gond van vele. Ha felnőttet szeretnétek, akkor viszont nagyon meg kell fontolni, hogy milyen fajtájút, esetleg egy menhelyi keveréket. Ez utóbbi meglehetősen lutri lehet, hiszen nem ismered az előéletét. Emiatt érdemes alaposan tesztelni a viselkedését, mielőtt hazaviszed. Ha fajtatiszta kutya a nyerő, akkor viszont igazi gyerekbarát fajtát ajánlanék, pl. labrador, vagy golden retrievert. Remélem tudtam segíteni!

Üdv!

2009. márc. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!