Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a német juhászom alá?

Mit tegyek a német juhászom alá?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves német juhászom, az ólba nem fekszik be, valamiért nem szereti. Mindig bent alszik a teraszunk alatt, volt már alatta szivacs azt szétrágta, a rongyot kihúzta. Nem szeretném hogy csak a hideg betonon feküdjön, de már nem tudok mit alárakni ötlet híján. Valami tipp?
2012. dec. 15. 17:31
 1/6 Csivibaba ***** válasza:
Tedd oda a házát, ahol alszik a kutya. Akkor valószínű, hogy bemegy!
2012. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én vastagabb padlószőnyeg darabot tettem a házába a szigetelés fölé, ha nagyon nagyon hideg van akkor bemegy.

Nekem is minden mást kihúzott a házából

2012. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ratata ***** válasza:
egy raklapra rögzítsed a szivacsát vagy rongyát vagy mit használsz akkor nem tudja kihúzni és nedvességet se szívja fel a szivacs/rongy a betonról
2012. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél alá! Nekem labradorom van, hasonló szőre van mint a nj kutyának. Mindent kihúzott. Na mondom akkor nem kap semmit. azóta is a betonon fekszik semmi baja, a múltkor hogy felkelt megnéztem hogy alatta milyen a beton. Hát hallod kellemes meleg volt. Magyarul ha szél nem éri, eső nem veri akkor jó lesz neki.
2012. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ratata ***** válasza:

ja most még nincs baja de idős korára olyan ízületes lesz hogy ihaj kedves előző ez aztán jó tanács volt

ez igy egyszerűbb mint egy kis erőfeszítést tenni a kutyád egészsége érdekében

vagy ha öreg és beteg lesz kidobod?

2012. dec. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, Rata tippjét megfogadom és raklapra fogom rögzíteni a szivacsot. Az ólat sajnos nem tudom oda tenni ahol a kedvenc helye van.
2012. dec. 16. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!