Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha vemhes a kutya, lehet-e...

Ha vemhes a kutya, lehet-e neki féregűzőt és csepegtetős bolhairtót adni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 15:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tegnap 10:37!

Látom neten kersztül jól pörög a nyelved de vajon ha egymással szemben állnánk akkor is így pörögne-e?

Mindenki magából indul ki kedvesem .

Ha tudnád hogy én mennyi mindent tudok a kutyákról , lehet hogy nem lennél ilyen bunkó , mivel állatorvosnak tanulok az mellet már jó pár éve tenyésztek kutyákat.

Természetesen törzskönyvel , tenyészszemlével , kitűnő vérvonalból származó egyedekkel.

Én nem akartam sértőnek tűnni , így sikerült, de az nem jogosít fel arra hogy te engem fenyegess.

Ki szeretnéd verni a fogaimat , létszíves gyere már el hozzám és tedd meg , ha kell a címem is megadom csak gyere el.

Egy aggódó tenyésztő ilyen alap dolgokat nem kérdez , mivel a vemhes szukát le kell oltani vemhesség előtt , féregteleníteni néhányszor , vagyis a meghatározott időnként amit ugye a nagykönyv is leír.

És egyéb dolgok.

Vagy kedves fogamat kiverő , esetleg ha jársz kiállításokon , én a legtöbbön ott vagyok a kutyáimmal , ha gondolod gyere el , én az Ország minden területére járok kiállításokra , ha gondolod akkor ott kiverheted a fogaimat!

Egyébként hozzá tenném hogy én egy nagyon nyugodt természetű, kedves , vidám csajszi vagyok , tehát ha bunkónak tűntem akkor a kérdezőtől kérnék bocsánatot , és ha ír priviben szívesen válaszolok neki , és adok tanácsot bármiben . Akár a tenyésztéssel kapcsoltban , akár állatorvosi kérdéssel kapcsolatban.

Mivel a kedves kérdező szépen tudott nekem választ írni , nos csak ennyit szerettem volna mondani !

2009. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!