Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után mit tegyünk?

Ivartalanítás után mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Ivartalanítani akarom a kan kutyámat.Viszont a pároméknál lakunk(a kutyus is itt van)és hallani sem akarnak arról,hogy bent legyen a kutya,a műtét után.Felajánlottam,h veszek vagy szerzek egy szobakennelt addig,és csak abban lesz,ha bent van,de ebbe sem akarnak beleegyezni.


Gondolom tiszta környezetben kellene lennie,amíg lábadozik,nem kint a kertben a kenneljében,főleg nem ilyen saras koszos időben.Túl reagálom,hogy nem akarom,hogy kint legyen,vagy az orvos is azt mondaná,hogy legyen bent?

Mással nem hiszem,hogy meg lehetne őket győzni...:S


Köszönöm


2012. dec. 17. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy a seb könnyebben gyógyul bent, mint kint a -10 fokban.
2012. dec. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,sztem én is kifejtettem az álláspontomat:)
2012. dec. 17. 00:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincsen pince vagy garázs? Ott ellene pár napig. Az enyém is kertben volt utána, igaz, hogy nyáron műtötték. Vagy nem várhat a dolog esetleg tavaszig?
2012. dec. 17. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ha nem oldódik meg a dolog,akkor tavasz lesz belőle,de most jobb lenne.De ha nem más,akkor tavasz :)


Amúgy van pince,de oda még most se engedik be,pedig nem valami hosszú szőrű fajta...Bár teljesen hőszigetelt bélelt háza van,szóval nem hiszem,hogy fázna kint.

2012. dec. 17. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!