Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi táp lesz neki elég egy...

Mennyi táp lesz neki elég egy hónapban?

Figyelt kérdés
Jövő héten elhozok egy 2 éves, 38-40 kg-s kan kutyát a menhelyről. Szeretném őt normális táppal etetni. Kinéztem a 15 kg-s Dog Chowt ? Vagy esetleg hasonló árban tudtok valamit ajánlani(havonta 7-8 ezerig).
2009. aug. 22. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki acanát, sokkal jobb táp mint a dog chow, és egy 18 kg os zacskó (14000 ft környékén) 2 hónaig elég :)
2009. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 hónapig elég lesz?Hmm...ez jól hangzik!És ez biztos?
2009. aug. 22. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem először vegyél a legkisebb kiszerelésből (nehogy kidobj az ablakon annyi pénzt), mert ha a menhelyen ilyen Chapi, Friskes, pedigree stb, kajákat kapot ami szinte csak ízfokozóból áll akkor nem fogja megenni az Acanát, Royal Canin-t, Happy Dog, Dog Chowt stb., mert ezekben nincs ízfokozó. Ha a kutyádnak nagyon jót akarsz akkor ezeket veszed meg. NEM OLCSÓ. És ezek mellett nem kell venni a kutyának semmilyen plusz vitaminokat. Csak kérdés megfogja e enni.


Ha felmész annak a márkának a honlapjára amelyikkel etetni szeretnéd, ott megtudod nézni, hogy ennyi kilós kutyának naponta mennyit kell belőle adnod(márkánként változó), és akkor kitudod számolni, hogy egy 15 kg-os mennyi időre lesz elég a kutyusodnak.

2009. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Az Acana jó választás lehet szerintem is. Sokáig kitart, kevesebb kell belőle a Dog Chow-nál is. Nem tudom mit evett a menhelyen, de azt borítékolni merem, hogy egy Pedigree és társai táp után szeretni fogja.
2009. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Menj fel az acana oldalára, és ott le van írva, hogy egy 40 kilós kutyának mennyi kaja kell egy nap, de szerintem kb 350-400 gramm, és amellé nem kell venni semmilyen vitamint meg semmit... ha nagyon nem akarja megenni, akkor vagy hagyod egy kicsit éhezni, úgyis ráfanyalodik, és aztán enni fogja, vagy vedd meg a pacificát az kicsit drágább, de halas és azt tuti megkajálja :)
2009. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok


21:12-es válaszolónak másolom be.

csak mert nem jár utána a dolgoknak...

3. választ olvasd el!!!!!!!!!!!!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__377645-acanat..

2009. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!