Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha szeretnék 3 labrador + egy...

Ha szeretnék 3 labrador + egy menhelyi kutyát akkor milyen neműek legyenek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék 3 labrador meg egy menhelyi kutyust de nem tudom hogy milyen neműek legyen, pl az összes szuka/kan v. 2 szuka 2 kan, vagy milyen?

2012. dec. 17. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Mi van?? Egyszerre szeretnél 4 kutyát (gyanítom 12 évesen)?? Neee..... komolyan...
2012. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2 szuka 2 kan a lehető legrosszabb összeállítás ha ivaros kutyákról van szó. Ivartalanítva teljesen mindegy az arány. Ivarosan elég bajos megoldani...
2012. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amilyet a szüleid megengednek és tudnak finanszírozni.
2012. dec. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Minek neked annyi kutya?

Tudod, mennyi idő őket tisztességesen lefárasztani?

Egy labradort önmagában sem piskóta dolog, de 4 kutyát!??


Hidd le, nem tudsz egyszerre annyi kutyára figyelni.


Nekem 5 van.

Gyakorlatilag MINDEN időmet elveszik, persze imádom őket, de mai eszemmel maximum 2 kutyát vállalnék be.

Csak miattuk járok levelezőre...


Mindegyikkel kell külön is foglalkozni, nem merül ki annyiban a nagy foglalkozás, hogy egyszerre kiviszem őket 1-2 órára a rétre oszt' csókolom...



Miért nem elégszel meg 1 kutyával?

Még úgy is nagy felelősség!!


Tényleg 12 éves vagy?

2012. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem most akarok. De köszi a "sok" segítséget....
2012. dec. 17. 13:34
 6/9 anonim ***** válasza:
kanok...olcsóbb az ivartalanítás. Ivaros kutyáknál nem olyan egyszerű a helyzet mert óhatatlan fordulnak elő balhék. Nekem is 6 kutyám van de ez 8 év alatt jött össze.. ennyi kutyával nem egyszerű az élet, nincs nyaralás, nincs bulizás a haverokkal meg semmi több napos vagy éjszakába nyúló program mert a kutyáknak bizony enniük kell és foglalkozni kell velük
2012. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Egyszerre 4 kutyát a házhoz vinni hatalmas felelőtlenség!!! Se energiával, se pénzzel nem lehet bírni...nem lesz időd-türelmed MINDEN KUTYÁVAL MINDEN EGYES NAP külön foglalkozni, tanítani, sétáltatni, nevelni.

1 kutyát vigyél haza, és az már jól nevelt, legalább 1-1,5 éves, akkor vidd haza a következőt!

2012. dec. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Tök mindegy milyen a nemük az egymással történő kapcsolatot nézve, ha jól vannak összeszoktatva, főleg, ha kölyökkoruk óta.

2. Viszont ha nem ivartalanítod őket, akkor szerintem jobb, ha mind nőstények vagy mind hímek. Hát, nem tudom, még sosem láttam olyat, akinek NÉGY azonos nemű kutyája volt, elég fura.

3. Négy kutya kicsit sok. Hidd el, egy is elég, eggyel is sokat kell foglalkozni... pláne néggyel! Én azt javaslom, hogy először vegyél egy kutyát, aztán meglátod, hogy mégsem olyan könnyű a kutyatartás és meggondolod magad.:)

2012. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne halgass a gonosz válaszokra! Ki mondta, hogy 12 vagy? És az nem mind1? Én 13.:) És van egy édes kutyám akire figyelek, lehetnék kutyaiskolai "idomár" csak időm nincs elég rá... Az viszont igaz, hogy 4 kutya hihetetlenül-hatalmasnagy-óriási felelősség, a labrador pedig nagytestű, és nagy mozgásigényű kutya. Szerintem ne 4 kutyussal kezd, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor szükséged lenne három segítőre, hogy mindegyikőtöknél egy kutyus legyen, és még 12 hetesen már irány velük a kutyaovi. :) Utána kutyaSuli. Nem mindegy, hogy szuka vagy kan, de jobb ha ivartalanítod őket. Így már MAJDNEM mindegy. :)
2012. dec. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!