Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kefét vegyek egy...

Milyen fajta kefét vegyek egy uszkárnak?

Figyelt kérdés
Elég speciális a szőrük, ezért gondolom nem is jó nekik akármilyen kefe. Elsősorban linkeket várok, hogy lássam is hogy néz ki. Köszönöm!
2012. dec. 18. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Csak más méretben.


Esetleg még:

[link]


[link]

2012. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Az első linket meg lehagytam :D szóval:

[link]

2012. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

A legutóbbiból van, csak ilyen icipici műanyag bogyók vannak a végén. Az is jó? Még a cicáknak vettem, de velük azóta áttértem a furminátorra. Most pedig költözik hozzám egy uszkár is csütörtökön, arra szeretnék felkészülni. :)

2012. dec. 18. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, tükrös kefe kell, azzal szépen tudod bontan ia szőrt.
2012. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ok, köszönöm, akkor olyat szerzek. :)

Neked is uszkárod van esetleg, vagy értesz hozzájuk? Ha igen akkor tudsz Nekem még tanácsot adni a higiéniájukkal kapcsolatban? Pl azt tudom hogy pucolni kell a fülüket, de azt hogyan, mivel szokták? Esetleg szeme körüli résszel, mancsaival, vagy bármi mással, van e valami extra teendő?

Ő lesz az első kutyusom, szóval még elég tudatlan vagyok. :)

2012. dec. 18. 14:50
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja, és milyen időközönként kell nyíratni? Valahol azt írják hogy havonta, de szerintem ez azért túlzás. Még én sem járok havonta fodrászhoz, pedig rövid hajam van. :)

Ráadásul nem szeretnék neki csiricsáré bojtokat, csak valami kis egyszerű, sportos fazont.

2012. dec. 18. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:
A mancsai közül nyírni kell a szőrt, és ha jó rövidre vágatod, akkor elég 3 havonta vinni. Ha jó a fazon, végig aranyos lesz. A fülüket ki kell törölni, ugyanúgy mint nekünk, van nekik fülpiszkáló, ugyanolyan, mint amit a babáknak ajánlanak. És gondolom tescoban olcsóbb a babáknak való, mint amiket kutyusoknak árulnak. A körmeit kell majd vágatni néha, ha nem kopik elég gyorsan a sétától.
2012. dec. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!