Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik kint tartják a kutyát!...

Akik kint tartják a kutyát! Hogy oldjátok meg a téli fürdetést?

Figyelt kérdés
Spani baromira erős szaga van.. de kinti kutya.. nincs bejárása a lakásba!

2012. dec. 18. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amúgy szeretekfőzni: neked ha valaki kint tartja a kutyáját egyenlő azzal hogy képtelen rá áldozni.. (anyagilag értem..) mert amúgy ő jár kozmihoz, de a kozmetikusunk épp telel másra meg nem szivesen bíznám..és csak jövő hónap 3. hetében jönnek haza..
2012. dec. 19. 20:20
 12/12 anonim ***** válasza:

Spánielkeverékeim vannak és egyáltalán nem büdösek. Szerintem erre a fajtára nem jellemző, hogy szaga lenne. Csak akkor fürdetem őket, mindegy tél vagy nyár van, ha büdösek valami miatt: pl. összepisilte a szőrét, belelépett a kutyaszarba, stb...Ez nagyon ritka. És persze ha hideg van, amíg meg nem szárad, semmiképp nem engedem ki. Nyáron még azért szoktunk fürödni, ha nagyon meleg van, de utálják.


Szóval alapból azért, mert nem fürdeted, nem kéne szagának lennie. Csodaszép szőre van a kutyáimnak, nem is tesz jót neki a rendszeres fürdetés.

2012. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!