Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet feljelenteni egy...

Mikor lehet feljelenteni egy embert?

Figyelt kérdés

Sajnos a közös háztartásunkban van egy nem kívánatos személy, aki rúgott már bele a kutyámba, annak ellenére hogy leordítottam és megfenyegettem mindennel (elég labilis idegzetű,börtönben volt, elmebeteg hajlama is van), és a kutya fél tőle egyértelműen, ha bejön az ajtón, a kutya a szoba másik végébe jön, vagy mellém. Igencsak kerüli a kutya. De ha szépen szól hozzá, néha még mindig csóválja a farkát.

El akarom távolítani ezt az embert, mert egyrészt a kutyára, másrészt ránk is veszélyes, de anyámék nem bírják felismerni. (nem az apám!)

Ha szólok az állatvédőknek, hogy láttam már bántalmazni, de még nem tett benne kárt, ami látszana, elég, hogy látják a kutyán, hogy fél tőle, vagy azzal semmire sem megyek?

Egyébként el akarok költözni, de jelenleg a fizetésemből nem tudok albérletbe menni:(

23L


2012. dec. 19. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezzel konkrétan semmire sem mész sajnos. Még ha bántaná, és lenne látható jele a kutyán, akkor sem tudnának bizonyíték nélkül semmit se tenni, és amíg emberre nem jelent veszélyt, addig el se vinnék, azt meg nem akarhatod se magadnak, se a kutyának, hogy feljelentéssel a nyakában egy fedél alatt éljetek.
2012. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, valahogy gondoltam, hogy így van:(

Na mindegy, próbálom védeni a kutyát ettől a majomtól, amennyire csak tudom:)

2012. dec. 25. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!