Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más fehér kutyák is ilyenek?

Más fehér kutyák is ilyenek?

Figyelt kérdés
Egy amerikai bulldogom van, és állandóan kikaparja valamelyik testrészét. Tiszta seb most is a füle körül. Voltunk dokinál, nem allergiás semmire, nem bolhás, hogy viszketne valamije. Nem értem miért van tele sebekkel, ez összefügg a színnel vagy más kutyák is ezt csinálják? Sokszor láttam hasonlót fehér kutyáknál. Neki csak egy barna "monoklija" van, egyébként teljesen fehér. Azt tudtam, hogy ők érzékenyebbek, de azt hittem, hogy allergiások, stb.

2012. dec. 19. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet stressz vagy mozgás hiány, de az is lehet, hogy valami kiváltja. Az, hogy az allergia teszt nem mutat semmit, hát, nem sokat számít sajnos. Van ismerősöm, akinek az egyik argentín dogja mindig szétnyalta a lábát, pedig ott se életmód gond nem volt, se mozgáshiány. Mikor átállt tápról B.A.R.F-ra, akkor múlt el ez a gond.
2012. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

18.58


Miért baj, hogy megvédett? Csak megugatta a részeget, aki belém kötött. Sőt, egyébként a kutya felé ment, nem felém. Ha a falkavezérség dolog miatt mondod, akkor ezt már legyűrtük, már rájött, hogy ki hol áll a sorban. Legalábbis velem szemben.

2012. dec. 19. 22:13
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja oké, nem tudhattam, hogy részeg volt és fenyegetően jött!:)


Akkor visszaszívtam.:)

2012. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!