Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani kutyafajtá...

Tudnátok ajánlani kutyafajtá (ka) t ilyen szempontok szerint?

Figyelt kérdés
Nagy testű, lehetőleg rövid szőrű fajta. Ki-be járós kutyának, lehet nagy mozgásigénye, mivel van jókora telek, ahol rohangászhat. Kisgyerekekkel türelmes, lehessen akár egyedül is hagyni velük. Idegenekkel barátságos, vagy legalábbis közömbös, mivel sokan járnak hozzánk.

2012. dec. 19. 16:28
1 2
 1/12 hfskdfgf válasza:
32%
Bernáthegyi nekünk is az van és a mesék nem igazak rola hogy fojik a nyála és egyentalán nem eszik sokat és nagyon barátságos szeret játszani nyáron fekstik mert melege van de van roövid szőrü is :)
2012. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha nagy a kerted akkor nem kell nagy mozgásigényű kutya. Akkor kell, ha járnál vele futni, agilitizni, egyéb. A kert pont nem fárasztja le a kutyát.
2012. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
NEMET JUHASZ <3
2012. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
30%
Weimari vizsla, boxer, leonbergi(hosszú szőrű de nagyon jó kutya). Ajánlom az Új kutya enciklopédia könyvet több mint 400 kutyafajta van benne.
2012. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Labrador, vizsla vagy menhely, bár én nem vagyok a menhelyet ajánlgatós, de a ti igényeiteknek megfelelő kölyköt nagyon könnyen találnátok ott. A nagytestű rövid szőrű kutyák nagy létszámban képviseltetik magukat menhelyeken. Ha kölyköt hoztok, akkor ráadásul olyan lesz a gyerekekkel, ahogyan nevelitek :)
2012. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlatos lenne elolvasnod néhány kutyatartással kapcsolatos könyvet mert az írásodból nem az derül ki hogy fel vagy készülve egy kutyára.
2012. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Rövidszőrű bernáthegyi vagy esetleg német dog, nem nagy mozgásigényű kutyák, ahogy előttem is írták egy nagy mozgásígényű kutyának séta kell nem nagy telek.
2012. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%

Ír szetter :)

Nagyon kedves,szerető és nagyon szép kutyus.Nagyon jókat lehet velük játszani.Nekem van 2 is.Valakit megugat,valakit pedig nyüszítve köszönt,de ez szinte minden kutyánál így van.Ők a sapkás,nem túl szimpatikus férfiakat szokták megugatni(Valószínűleg betörőnek,vagy rossz embernek gondolják...)Egyébként az utcán mászkáló embereket megugatják,de ez természetes,hiszen védi a területét :)

Én én a Német juhászt azért nem ajánlom,mert nem mindegyik barátságos :/

Egyébként én még a Braccot is ajánlom,mert csodás fajta<3 (sajnos elég drága :( )

2012. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem amerikai bulldogom van, a gyerekeket imádja, és olyan alázattal tűri a nyúzást, a tépést, mint egy szobor. Sajnos nem túl jó házőrző, vagyis megugat mindenkit, de ennyi. Ez viszont nevelés kérdése. (Nem én neveltem, hozzám felnőtt korában került.) Mozgásigénye nem nagy, inkább bújós. Viszont ilyen időben már fázik a segge odakint. Egyetlen "hátránya" van, nem is hátrány, inkább fajtatulajdonság. Domináns. Tapasztalt, erős akaratú, határozott gazdi kell mellé. Egyébként remek kutya, a legjobb társ.
2012. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
dán vagy német dog (ugyan az)!!!!
2012. dec. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!