Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért törekednek arra az...

Miért törekednek arra az emberek, hogy beizonyítsák, a Pit nem a legerősebb kutyafajta?

Figyelt kérdés
Csak azt látom,hogy ócsárolják a fajtát,és hasonlítgatják más kutyákhoz(rendszerint nagysúlyúhoz),hogy ki lenne a nyertes,meg lenyomná e...undorító!Miért bizonygatják az emberek, hogy a Pit esélytelen egy nagytestűnél?Kit zavar az ,hogy sokan veszik a Pit Bull-okat? Miért szeretnének jobb viadorkutyát találni nála?

#erő #pitbull #kangal #viadorkutya
2012. dec. 16. 15:48
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
11%
A rottweiler a legerősebb fajta az biztos, hogy miért azt nem tudom, nem vagyok biológus sem kutató sem egyéb.
2012. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
56%

Mert sok emberben van egyfajta vágy, sokszor irígységből fakadóan, hogy neki valamilyen okból nem lehet pitbullja, akkor mindenkit (önmagát is) megpróbál meggyőzni, hogy nem is kell neki pit, az övé sokkal jobb. Ami azért gáz, mert egy kutya értékét nem az ereje, agresszivitása vagy harci készsége szabja meg.


Egyébként van benne igazság, a pitbull messze nem a legerősebb fajta, csak azért, mert az őseit harci kutyának tenyésztették.

Ha ebben a viszonylatban nézzük, akkor én a juhászkutyákra szavaznék, mint a komondor vagy a kuvasz. Ezeket a kutyafajtákat úgy nevelték és tenyésztették, hogy bármitől megvédje a nyájat, akár a farkastól is.

2012. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Bocs,de a válaszodnak nincsen köze a kérdésemhez :) és NEM a roti a legerősebb,azért,mert neked az van...:)
2012. dec. 16. 16:02
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve beteges,hogy ti ilyeneken kattogtok egész nap . Mindenféle kutyaviadalt elitélek és leszarom a piteket is. Már sikerült azt elérni,hogy egyenesen hányok a fajtától az ilyenek miatt mint ti vagytok pedig az eszemmel tudom hogy szépek és okos kutyák..csakhát ilyen keményfäszú gyerekek feszítenek vele a telepen állandóan ,és még itt is ezt kell nézni,hogy melyik ölné meg a másikat... szerintem keressetek valami munkát vagy menjetek iskolába ,ennyire nem unatkozhattok .
2012. dec. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
13%
Nekem csak 1 spánielem van :) S a roti a legerősebb.
2012. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Rosszul fogtad fel a kérdést,épp arra lennék kiváncsi ,hogy ennek mi értelme,nem állítok semmit,nem unatkozok,csak a csapból is ez folyik,és kiváncsi lennék azoknak az embereknek a válaszukra,akik teljesen semlegesek! Nem kérte senki,hogy ugass be,semmi konkrétat nem írtál te sem,nem válaszoltál a kérdéseimre,te is ezen csüngessz ezek szerint,mivel rátaláltál a kérdésre :)HA csak nem azért vagy itt, hogy beleköss az emberekbe :)
2012. dec. 16. 16:08
 7/51 A kérdező kommentje:

BBB123 !!! Na miért a legerősebb a roti? :) Tapasztalat/megfigyelés? szeretném ha bebizonyítnád :)


MIÉRT SZÁMÍT, HOGY MELYIK A LEGERŐSEBB?

2012. dec. 16. 16:11
 8/51 anonim ***** válasza:
37%
Én semleges vagyok amúgy, sztem a roti a legerősebb "felépítésű", de ez amúgy nem attól függ. Kunkli is legyőzte Sapp-ot, Marquez is Pacquiao-t. :D A neveltetésén is sok múlik.
2012. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Mellesleg,felnőtt és dolgozó NŐ vagyok,nem feszítek a telepen :) te viszont,biztos kemény gyerek vagy, amiért idejöttél és megmontad a TUTIT :)
2012. dec. 16. 16:15
 10/51 A kérdező kommentje:
BBB123 helyesen írtad:szerinted! Ugyanis a dolog nincs bebizonyítva,jó örzővédő kutya a roti,de SZERINTEM köze sincs a legerősebbhez,ahogy a pitnek sincs :)
2012. dec. 16. 16:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!