Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát tudtok ajánlani?

Milyen kutyát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam, ami nagy és jó házőrzésre.Az idő nem gond,mert van időm rá gondozni és játszani vele stb.
2009. aug. 23. 14:04
 1/7 anonim válasza:

Németjuhász kutya :)

itt egy link olvasd el :

[link]


nekem 10 éves kan németjuhászom van ,gyönöyörű okos és még öregen is vevő egy kis labdázásra. Sétálásnál eleinte húz de pl. napi egy félórás séta után egy ét alatt megtanulta a tempóm, de néha futok is vele egy eveset. :)

2009. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dobberman is jó, de én is inkább a németjuhászt ajánlom.
2009. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A német juhász jó.

Volt már amúgy kutyád? Mert akkor akár lehet doberman, rottweiler is, de ezek csak tapasztalt, határozott egyéniségű gazdiknak valók. Amúgy sem egyszerű a kutyanevelés, ha kezdő vagy. A legfontosabb, hogy megértesd ki a főnök.

Ha kell ebben tudok segíteni hogyan old meg játékosan.

2009. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Igen volt már kutyám.:)

2009. aug. 23. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Kuvaszt vagy komondort. Mindkettő magyar és mindkettő nagyon jó házőrzésre, eggyáltalán nem kell őket ilyesmire tanítani, egyszerűen a vérükben van.
2009. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora kutyát szeretnél... örzésre kiválóak a juhászkutyák talán a berni pásztor az egyetlen kivétel.
2009. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A németjuhász meg a berni pásztor a legjobb szerintem. De a keverék kutyák is lehetnek jó házőrzők. Az enyémek keverékek és idegen embert nem engednek be anélkül, hogy mi ott lennénk.
2009. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!