Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok ehhez a kutyához...

Mit szóltok ehhez a kutyához ( Kép linkelve )?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 16:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2009. aug. 23. 16:09
 2/13 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha, egy olyan ember is el tudná mondani a véleményét a kutyámról, aki ért az Amerikai Staffordshire Terrierekhez... Köszönöm....
2009. aug. 23. 16:11
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
nem értek hozzá, de véleményem hogy cukor(aranyos)
2009. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Aranyos, szép kutya, nekem is tetszenek a staffordshire terrierek.

Ezt találtam róluk:


Jelleme: Az amerikai staffordshire terrier őszinte, barátságos, egyszerű, kedves, mozgékony és szilaj kutya. Figyelmes, nagyon bátor, kitartó, és nem kíméli magát. Nagyon hűséges a családjához, és általában eléggé engedelmes is. Kissé dominánsan viselkedhet más kutyák felett. Kicsi gyerekek mellett is egész jól kezelhető.


Társas viselkedése: Ez a kutya általában jól kijön a gyerekekkel, és meglehetősen sokat el is tűr tőlük, ám szilaj természete miatt inkább nagyobb gyerekek játszótársának alkalmas. A fajtársaival való találkozás viszont gondokat okozhat. A kan különösen határozottan igyekszik bebizonyítani fölényét, de e tekintetben igen sok múlik a kutya nevelésén és szocializációján, egész kölyök korától ajánlott kutya óvodába és iskolába vinni. A megfelelően nevelt amerikai staffordshire terrier hűen őrzi a lakást és a gazdája tulajdonát, de nem viselkedik barátságtalanul az idegenekkel szemben. Ha azonban a család tagjai veszélybe kerülnek, habozás nélkül a segítségükre siet. A macskákkal és egyéb háziállatokkal -megfelelő szocializációja esetén - jól megfér.


Tanítása: Értelmes kutya, amely nagyon szívesen sajátít el új dolgokat.

Gyorsan tanul, és ha feladatot kap, azt mindig örömmel hajtja végre. Mindazonáltal nem való engedékeny vagy következetlen, a kutyák nevelése terén tapasztalatlan személyeknek.

Hihetetlenül erős fajta, és ha a gazdája nem tudja biztos kézzel irányítani, a séta minden alkalommal komoly megpróbáltatást jelent majd a számára. Fontos, hogy a gazda következetes legyen, és minél korábban megkezdje a kis amerikai staffordshire terrier nevelését. Le kell szoktatni a póráz rángatásáról, és ha szükséges, el kell venni a kedvét más kutyák megtámadásától.

2009. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szép kutya nagyon, csak a fülecskéje nem jól lett felállítva, de azt leszámítva aranyos és szép :) egy staffi gazdi
2009. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
ja, előző vagyok, még annyi, h remélem az a nyakörv csak dísz, mert szerintem nem jó ha ilyet használsz :)
2009. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves kutya, el sem tudom képzelni harci ebnek, nekem csak jó tapasztalataim vannak róla, amit azok mondanak, akik félnek tőle, nem igaz, az ellenkezője annál inkább.

Ez a nyakörv télleg vezélyes, az én kutyusomnak már sértette föl a száját, mikor játszott.


Amúgy ezt a képet nem rég linkelte vki, szóval remélem nem kamukérdés és te vagy a gazdija, ill. te linkelted a múltkor is. :)

2009. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Van más képed is róla??? akkor tudok vélemnyt mondani!!! mekkora a súlya ésa a magassága(marba)! Jah és utolsó a Staffordokat nem használták harcra ők nem harci kutyák!!! vagyis nem erre lettek tenyésztve
2009. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a gazdija, akármikor betoom linkelni az oltási könyvét is akár........ A nyakörv csak akkor van rajta, ha, sétálni megyünk, nem játszunk benne....... :D:D:D:D:D
2009. aug. 23. 23:00
 10/13 anonim ***** válasza:
sztem cukkerpofa!!:)
2009. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!