Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáitok minden nagy...

Szilvi & Argos kérdése:

A kutyáitok minden nagy csontot teljes egészében elfogyasztanak?

Figyelt kérdés

Roti-nj keverékem nem sűrűn kap nagy csontot. Most kapott birka-comb csontot, elég hosszú volt. Kb. 10 perc után kimentem az udvarra megnézni, hogy hol tart: néhány kisebb szilánkot hagyott szanaszét, illetve magát a hosszú csontot otthagyta, de teljesen lerágta és a belsejét is megette...tehát a legkeményebb részén már nem dolgozott tovább, ki is dobtam.

Mik a tapasztalatok e téren?


Köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 21. 17:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem hozott kínos helyzetbe, mert a Best In Show még később kezdődött és csak mi, frisbeesek voltunk a környéken :D Na meg feltöröltem természetesen...


Kamaszkor...még nem volt kölyökkutyám :(((

De Argos 9 hónaposan került hozzám, hamar kinyílt a csípája...3 éves koráig legalább 3 "kamaszkora, dackora" volt :D


Nem jártunk suliba tanulási céllal. Csak idegenpályázni, rendezvényekre, versenyekre, stb.

2012. dec. 21. 19:39
 12/17 A kérdező kommentje:

A két csivava a marhalábszár csonttal vicces lehet :D

Nincsen fotód??

2012. dec. 21. 19:40
 13/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, ha "fini" a csont, akkor Ádáz is végez vele hamar. És érdekes, mert neki BÁRMILYEN csontot adhatok, csirkecombot is, ugyanis valahogy érzi h melyik szilánkos, és azt meghagyja....


A leveskiöntős megmozdulást pedig megnéztem volna, tuti szétpukkadtam volna a nevetéstől :D

2012. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem labrador keverékem van, egész kicsi korától kezdve minden csontot megkapott. Lábszár csontot, marha lapocka csontot combcsontot. Előbb utóbb mindent megevett.
2012. dec. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Addig eszi amíg elég hosszú, hogy megtartsa a mancsával. ASzóval szinte az egészet.
2012. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A legnagyobb,legerősebb disznócombcsontokat szoktam venni a kutyámnak.Max. 1O perc alatt eltünteti,még a kis lerágott darabokat is "felporszívózza".Minden szombaton kap egy ilyen csontot,étel után,hogy ne legyen olyan mohó...De nem tart sokáig így sem.1O perc után ember fia nem mondja meg,hogy valamikor egy csont volt ott....
2012. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Little Red: Argos is ehet bármilyen csontot, óvatosan eszik.


Utolsó: az szép lehet, hogy ekkora csontokat megeszik 10 perc alatt :O :D


Argos ma már kapott "vacsit", mert a napi két sétát egyben letudtuk...szóval megkapta a kajáját (MA NEM BORÍTOTTA KI :D), utána kapott egy nagy levesbe való csontot...legalább kétöklömnyi nagy bunkó...és ez még a kisebbik :D

Fél óráig láttam, hogy küzd vele, aztán egyszer csak nem volt nála...orra földes: elásta egy puhább helyre :D Majd nyáron előbányássza :)

2012. dec. 22. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!