Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnám odaadni ingyen a...

Hol tudnám odaadni ingyen a kiskutyákat?

Figyelt kérdés

Ha most azt kérdem hogy itt nincs e valaki aki elvinné a tacskó kölyköket akkor kitörölnék a kérdésem (de amugy titokban ezis a kérdés:D jajj de hülyén csinálom..:D)...

szóval feltettem expresszre, hátha .. szerintetek? vagy hova tegyem fel hogy tutira elvigyék?

Ha nem viszik el öket akkor megkell halniuk.:(


2009. aug. 23. 20:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
milyen fajta kutyulik?
2009. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"tacskó kölyköket"


benne van a kérdésben -.-

2009. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
az interneten van sok ilyen eladós izé-bizé.pl.:Vetera,teszvesz. Ezeken kell regisztrálni fel tenni egy képet és talán megveszik!!
2009. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
igen, rövid szörü tacskók.
2009. aug. 23. 20:43
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Ne öld meg őket. Ha már nem gondoskodtál arról, hogy ne szülessenek meg, akkor legalább most gondoskodj róluk. Hirdesd sok helyen, és itt a tacskómentés honlapja is, hátha ők is tudnak segíteni.

És ivartalanítasd a kutyádat.

[link]

2009. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
vaterán , tesz veszen fennt vagyok, valoszinüleg mindjárt felis teszem öket oda is, csak az a baj hogy kép nincs ( és kép nélkül ugye nem sok az esélye..) mert az anyjuk egy ilyen kis földbarlangba szült és nem lehet hozzájuk férni , így nem lehet öket lefotozni.
2009. aug. 23. 20:45
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves 20:44-es! Nem az én kutyáim! csak segítek a gazdinak..
2009. aug. 23. 20:46
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket!Szerinted irjak nekik hogy nem e tudnák átvenni a kutyusokat ?
2009. aug. 23. 20:51
 9/20 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de miért kéne meghalniuk?!Ezt kifejtenéd?
2009. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mért döntött így a gazdijuk, de mégegyszer kihangsúlyoznám, ne engem kövezzetek meg, nem az én kutyáim, nem én döntöttem igy.. pont én nem vagyok ilyen, tizenakárhány macskával , és kutyával és még haszonállatokkal!
2009. aug. 23. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!