Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnám odaadni ingyen a...

Hol tudnám odaadni ingyen a kiskutyákat?

Figyelt kérdés

Ha most azt kérdem hogy itt nincs e valaki aki elvinné a tacskó kölyköket akkor kitörölnék a kérdésem (de amugy titokban ezis a kérdés:D jajj de hülyén csinálom..:D)...

szóval feltettem expresszre, hátha .. szerintetek? vagy hova tegyem fel hogy tutira elvigyék?

Ha nem viszik el öket akkor megkell halniuk.:(


2009. aug. 23. 20:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem akartalak bántani,csak egyszerűen nem tudom elképzelni miért döntöttek így a gazdáik!ezt tenni velük...
2009. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
semmibaj, énsem értem, de gondolom nincs pénz kajára, vagy már igyis tul sok van ( 4 nagy kutya ) Én azt hiszem egyet megmentek, viszont szerintem az sem fair hogy 1-2-öt elvisz valaki, a többi meg azért meghal mert nem tetszett a "vevönek" :(
2009. aug. 23. 21:01
 13/20 anonim ***** válasza:
Menhelyen vagy ilyesmin még nem gondolkoztak?
2009. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

én 20.44


Igen, hívd fel a tacskómentőket és segíteni fognak. Azért próbáld hirdetni is, hátha elviszik. A kistestűeknek nagyobb szerencséjük van, őket könnyebben viszik.

2009. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Menhely? Hát nem tudom.. olyan negativumot sugároz... Vagy nem igy gondoljátok? :(

Majd holnap találkozom a gazdijukkal, majd beszélek vele erröl!

És holnap mindenképp felhivjuk Kedves 20:44es akiket ajánlottál.

2009. aug. 23. 21:26
 16/20 A kérdező kommentje:

Képzeljétek!! 2 elkelt, felhivtak az expresszröl!!! :)

Boldog vagyok, elmondhatatlanul, hiszem, hogy az összes elfog kellleni.

2009. aug. 23. 21:45
 17/20 anonim ***** válasza:

Hát elég szomorú ez az egész. Amit írok, nem neked szól, hanem a gazdinak.

4 kutyájuk van, abból minimum egy kutya szuka. Folyamatos az ellés!?

Most nagyon örülsz, hogy elkelnek a kicsik, de hol lesznek 1 év múlva...? Talán pont a leendő gazdi szomszédja fogja itt feltenni a kérdést, hogy annak a kölykeit hol lehet meghirdetni. Vagy megy a telefon egy pár hónap múlva a menhelyre, hogy nevelhetetlen, hülye kutya, le akarjuk adni... vagy pont ugyanúgy folyamatosan elleni fog az expresszen "jó gazdira talált" kiskutya, ahogy most az anyja.

Ismétlem, nem neked szól, hanem a gazdának. Ivartalanítani kéne azt a lány kutyát.

És ráadásul ilyen alattomos fenyegetőzés, mint a meg fognak halni... égnek áll a hajam és ökölbe szorul a kezem. Bazki, aki nem tudja, hogy ha tüzelésnél nem vigyázol a kutyára, vagy nem ivartalaníttatod, akkor kiskutya lesz; az NE tartson kutyát!!!

Kedves vagy, hogy te segítettél a gazdikeresésben. Így legalább esélyt kaptak egy jó életre.

2009. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
:( Teljesen igazad van, de tényleg, az biztos hogy ma énis elbeszélgetek a gazdájukkal, hogy ez legyen az utolsó hogy az a szerencsétlen kutya szült...
2009. aug. 24. 08:11
 19/20 anonim ***** válasza:
szia! kiírtam én is az egyik közösségi portál (i..w) üzenőfalára! remélem mindegyiket elviszik
2009. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépeN!

Hálisten már 6 elkelt, bár az se biztos hogy egyáltalán annyi van..:) Majd ma este megtudjuk remélhetöleg!:)

2009. aug. 24. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!