Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyíregyházán hol lehet olcsón...

Nyíregyházán hol lehet olcsón beültetni a kutyachipet?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom, hogy "olcsón" akkor kb. 3000Ft körül gondolkodom.
2012. dec. 22. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kötelező mindenhol 3500ft-ért bele raknia az állatorvosnak a kutyába.
2012. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szöszii, ez nem egészen így van...


Max. 3.500-at kérhetnek el a chipért, a beültetésért, és a regisztrációért...


De csak egészséges kutyába rakható be, és az előzetes vizsgálat árát (akkor is, ha el sem végzik) a legtöbb helyen felszámolják.


Nálunk 4.000 volt, de hallottam 8-10 ezres nagyságrendről is.

2012. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk palotapincsink van.

Itt kis városba (Somogy megye-Csurgó) lejött az állatorvos bedobta neki az akárhányadik oltását,adott neki féregtelenítőt és belenyomta a chipet.. Semmit vizsgálatot nem végzett. És mivel az állatorvos itt nálunk egy idősebb úr,aki nagyon tisztességes elmondta azt is hogy 2000ft a regisztráció és 1500ft a chip berakása. így kért 3500ft-ot rá. :)

De egyik héten olvastam az újságba hogy januártól kötelező lesz minden kutyába a chip és hogy mindenhol egységesen 3500ft lesz..

De akkor nem tudom..:S

2012. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szöszii:


[link]


A hozzászólások között megtalálod a linket is a Magyar Állatorvosi Kamara nyilatkozatáról bescannelt változatban.

2012. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia mi az Őzközbe chipeltettük regisztrációval mindennel együtt 1500Ft volt nem tudom hogy van e még ez az akció hívd fel őket. A borzóba meg a többibe 3000-3500 között mozog.
2012. dec. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!