Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyachipet ki lehet tapintani?

A kutyachipet ki lehet tapintani?

Figyelt kérdés

Ma ültették be a kutyámba a chipet, és az érdekelne, hogy lehet-e érezni azt a bőrön keresztül? mert ahogy én simogatom, úgy nem igazán érzem.

Illetve az is érdekelne, hogy a chip tönkre mehet-e fizikai hatásra, mert 2 kutyánk van, és előszeretettel rágcsállják egymást(játékból) illetve amikor apportozunk, akkor az egyik mindig ráfog a másik tarkójára. (kb ott ahol a chip van) sőt, néha én is megmarkolom a tarkóján a bőrt, amikor valami rosszat csinál. (még mielőtt valaki beszól annak mondanám, hogy nem kegyetlen módon, csak, hogy kellemetlenül érezze a kutya magát)



2012. okt. 8. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet kitapintani se. Ha nincs szerencséd persze lehet baja fizikai hatásra de 1 az 100000000hoz az esélye hogy baja lesz így..
2012. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet kitapintani. Elméletileg nem lehet benne kárt tenni.
2012. okt. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Felülmúlhatatlan válasza:

a mi kutyánk két éves. Születése után be lett chippelve. 2 hete volt az állatorvos és kereste a kütyüvel a chippet és nem találta. Azt mondta, hogy elromlott, mert minden műszaki kütyü elromolhat...


A kutya nem verekszik más kutyával és mi sem bántjuk...


Most kapott egy új chippet. Reméljük ez tovább bírja majd , mint az előző...

2012. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki lehet tapintani,ha olyan helyre került ill. vándorolt. Nekem több kutyámnak is kitapintható.Elromolni nem tud. Maximum a leolvasó készülék nem tudja leolvasni.Többféle chip van,nem tudja minden leolvasó mindegyiket leolvasni.Ismertem olyan kutyát,akibe 3 chip került emiatt.(különböző országokban)
2012. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az egyik kutyás is mondta hogy nekik is ujra kellett chipezttni a kutyájukat mert "felszívodott" a chip
2012. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Eltűnni csak úgy tud, ha kivágják a kutyából. Vagy nem volt alkalmas az adott chip leolvasásához a készülék, vagy elvándorolt. Mert előfordul, h vándorol. Akárhová mehet, akár a hasa közepére is, ott meg nem nagyon szokta nézegetn ia doki....


Nyugi kérdező, nem tudsz benne kárt tenni. És vannak olyan kutyák, amiken kitapintható, de nem gyakori.

2012. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem meg az érdekelne, hogy petvet datán mikor tudom leellenőrizni, hogy tényleg regisztrálták-e? Nekem is ma tették bele, de még nincs fent.
2012. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 3ból 1nek lehet érezni, még nagyon pici volt amikor megkapta. Az a dokitól függ, de én max 1hetet várnék és utána szólnék a dokinak..
2012. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak ki lehet tapintani de szerintem függ a fajtától is mert Ő havanese de nyilván egy basset houndnak vagy nápolyi masztiffnak már nem.
2012. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem beaglem van és rá írtam, hogy a 3ból neki lehet érezni egyedül.
2012. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!