Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyátok mikor ébred fel...

A kutyátok mikor ébred fel reggel? És attól számítva mikor kell levinni az első sétára?

Figyelt kérdés
Az én kutyum hajnak háromnegyed ötkor kukorékol, de negyed hatnál előbb nem akarom levinni! Hogy csináljam, hogy jó legyen?
2009. aug. 24. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
2 yorkim, egy labradorom van, egyik yorki 3 lábú. 6-kor már forgolódnak a helyükön, de csak negyed 7-kor kelünk. én felöltözöm, elkészülődöm, suli előtt játék séta aztán reggeli.:D imádom! hazajövök 4-kor, kutyák, tanulás, lefekvés! a hétvége a kutyáké!! csakis!! :D imádom őket!!
2009. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekünk egy pincsink van, kislány. változó, hogy mikor kel. mi esténként még 9 felé leviszük egy gyors egészségügyi sétára, ez reggel nem olyan sürgős neki. szóval csak akkor szól, ha nagyon kell neki(általában 6, fél 7 felé), de ez nagyon ritkán van, egyébként 9ig, 10ig is elalszik. suliidőben fél7kor kelünk és akkor le is visszük függetlenül attól, hogy szól-e.

szóval nálunk a késő esti gyors séta vált be, mert az csak 15 perc, de reggel tovább lehet aludni...

2009. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia

nekem westiem van.

ő akkor kel mikor én:)

ha 6kor kelek akkor ő is ha 9kor akkor ő is:)

Felkelek,felöltözök és viszem is le.. ez kb olyan 20perc még elkészülök.

Suliidőben fél6kor már viszem le.. hazajövök fél 3 akkor megint leviszem és utánna pedig olyan fél 7 -7 körül.

2009. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is akkor kel amikor én.Ha 11 ig alszom akkor addig alszik és kibírja.Amikor suli van,akkor fél 7 kor viszem le és ha akkor kelek akkor csak felemeli a fejét,és aztse tudja hol van,olyan álmos.Este utoljára 7-8 ig visszük le.
2009. aug. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10:10 es vagyok: Azt elfelejtettem odaírni,h ő beagle.
2009. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy német vizslám van. Nálunk nincs ilyen h. reggel mikor kel fel, mert szinte egész éjjel fenn van, és ha reggel kelek mondjuk 5kor már akkor az udvaron rohangál, jön kérni a reggelit és napközben alussza be az elmaradt órákat :D

Szerintem etesd meg, aztán vidd le, és napközben is fogalkoztasd sokat, hogy elfáradjon, talán akkor később kel majd :D

2009. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát tudjátok az enyém még kicsi és olyan este virágzik a tök fajta, illetve hajnalban. Tacsi keverék. Ja és imádja a cipőket(megrágni)!
2009. aug. 24. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem német vizslám van és mindennap pontosan 5:47kor ugat h ki akar jönni a keneljéből:D
2009. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!