Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya és 2 felnőt...

Babóca24 kérdése:

Kölyök kutya és 2 felnőt cicát hogy szoktassak össze?

Figyelt kérdés
3 napja hoztam el a 8 hetes kiskutyim van 2 felnőt cicám akik édes anyám kedvencei hogy szoktassam össze őket mert Édesanyám eléggé aggódik hogy nem fog menni és dacoskodik is vele az egyik. Segítsetek mit tegyek!!!
2012. dec. 23. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nem kellett őket összeszoktatni.

A kis palotapincsimet 6 cicó mellé vittük (nem mind a miénk)

és ugye a nagy kutyák nem szívlelik a macskákat így először fújtak rá aztán megszokták, hogy ott van. Most már lassan 3éve együtt alszanak, együtt esznek a cicák a kutyussal, és csak őt tűrik meg maguk mellett a másik később jött kutyánkat nem. Csak őt. Vagy egy cica aki annyira kötődött hozzá hogy neve sem volt csak úgy hívtuk "Ádi élettársa".:D Azóta már a cica "elköltözött" de van hogy haza jár és akkor nagy az öröm. Volt egy másik macska is aki bántotta az élettársat és azt szó szerint ki kergette a kertből mert bántotta a barátját.

Most nyáron is lett a szomszédnak egy alom kiscica és nagyon örül a kicsiknek olyan mint ha az anyjuk lenne pedig fiúcska. Szerintem össze szoknak majd ne aggódj.:)

2012. dec. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! :) Most valamilyen szinten megnyugottam! :D
2012. dec. 23. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Megszokják egymást nem túl sokára,a macskák egy két ártatlan pofont kiosztanak majd a kis jövevénynek,de nem komoly.Ebből megtanulja majd mit lehet és mit nem.Ha látod hogy a kiskutya kezd eldurvulni játék közben avatkozz be,ne engedd neki,hogy gyötörje őket.

Ne engedd neki,hogy üldözze a cicákat ne szokja meg ,itt nem az ártatlan fogócskára gondolok hanem a hajszára a portán végig hosszig,amikor a cica a fatetején köt ki.

ÉN csináltam pl azt,hogy beültem a hintaágyba az egyik kezemmel a macsekot simogattam a másikkal kutyát.

2012. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elrendezik maguk közt. ahova lovagolni járok sok cicus van és egy dog! nyár elején születtek kiscicák és (mivel a kutyust anno kolyoknek hoztak el es a cicak

megmutattak hol a helye :) ) nem merte bántani őket csak nézte ahogy sétafikálnak (ettol fuggetlenul a kiscicak rendesen bevoltak tojva attol a behemot allattol :)

2012. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!