Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek makacs, nehezen nevelhe...

Akinek makacs, nehezen nevelhető kutyafajtája van, az miért szidja, a rögtön engedelmeskedő kutyákat?

Figyelt kérdés
Nem egy beagle,yorki,vagy terrier gazditól hallottam hogy csak azoknak van egyéniségük.Mit gondoltok?
2009. aug. 24. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyan olyan mint a gyerek nevelés. Van aki "egyéniségnek" neveli a gyerekét és az ö gyereke lesz a leghülyébb az oviban meg az iskolában. Késöbb ha elég okos tényleg egyéniség lesz belöle, ha nem akkor 40 évesen is lila hajjal fog járni.
2009. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem hallottam, de amúgy az én mudim is engedelmes, mégis van egyénisége, csak közben tudja, hol a helye, bárhol elengedhetem, mert tudom, hogy visszajön és senkit nem harap meg, a kérdésben szereplő kutyák gazdái pedig nem engedhetik el és fel kell kapniuk a kutyájukat, ha jön egy másik, mert különben nem bírnak vele.
2009. aug. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi vagyok, és nagyon várom a kérdésben szereplőket, itt az oldalon is van egy pár! Nem tudom miért szolgakutya az én 3 mudim, azért mert mindig szót fogad!? Lehet hogy vadászat közben jól jön a makacsság, de mi a városban vagyunk és nem egy erdőben a lövöldöznek... Itt nem tudom mit ér a makacsság, a kutya eldöntehi hogy olyan kedve van hopgy kiszaéad az útra... Na az enyém meg akkor sme szalad ki ha olyan kedve van, de legalább nem is ütik el... Nem kell pórázon sétáltatnom, nem kell idegeskednem stb. És ugyanúgy van egyéniségük! Figyeljétek meg, a legtöbbszöt az ilyen nagy egyéniség kutyákkal történik valami. Amit nagyon sajnálok, de a gazdák akik felvágnak az egyéniség kutyájukkal azokra már mérges vagyok.
2009. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


Nekem is mudim van :D

2009. aug. 24. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Mudim van, és szinte mindig azt csinálja amit kérek. :D
2009. aug. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az akiknek nagy a szájuk ás szolgakutyáznak, sajnos úgysem fognak válaszolni... :( Pedig ez névtelen...
2009. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!