Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek pofátlanság...

Szerintetek pofátlanság Karácsonykor felhívni egy tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Nem most este gondoltam, hanem pl. holnap délelőtt. Ugyanis jobban örül a telefonnak, mint az emalinek... Dehát Karácsony van... dehát lehetőleg telefonon érdeklődjünk, azt kérte.
2012. dec. 25. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj csütörtökig, akkor már biztosan nincs elfoglalva semmivel. Addig csak kibírod :)
2012. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.... oké!!!! Addig kilyukad az oldalam.
2012. dec. 25. 22:20
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha emailt írok, arra hivatkozva, hogy a Karácsony miatt nem hívtam? Mert annyira szeretném tudni, kan kölykök vannak-e még...és már 10 hetesek.
2012. dec. 25. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
a tenyésztőnek a karácsony is ugyanolyan nap mint a többi:) nem jár egész napos családi találkozókra. Hivd fel nyugodtan:) Biztosan otthon van a kiskutyáival.
2012. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam...
2012. dec. 25. 23:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hívhatod, tenyésztők ilyenen nem szoktak fennakadni, főleg ha komoly a gazdijelölt :)
2012. dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz már késő, de szerintem is fel lehet hívni, elvégre nem szenteste hívod. Ha nem ér rá, akkor nem veszi fel a telefont és kész! Különben pedig 2 perc ezt megkérdezni, előtte elnézést kérsz a zavarásért, majd kellemes ünnepeket kívánsz neki búcsúzóul. Nem gondolom, hogy ez különösebb bunkóság lenne, sőt valószínűleg a tenyésztő sem akad fenn a dolgon.
2013. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) nem is akadt fenn, már itthon is van a kis pólyás azóta.
2013. jan. 6. 09:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!:)
2013. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!