Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pofátlanság lenne, ha karácson...

Pofátlanság lenne, ha karácsonykor pénzt kérnék ajándékba felesleges ajándákok helyett?

Figyelt kérdés
Jön a karácsony,szüleim és bátyám megkérdezték,mit szeretnék karácsonyra,én azt mondtam,hogy még nem tudom,de jobban örülnék most ajándék helyett pénznek,amelyből a karácsonyi szünetben el tudnánk menni barátnőkkel kirándulni valamerre.
2010. nov. 21. 15:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem pofátlanság, ők kérdezték mit szeretnél. Hazudni és örömöt színlelni lett volna pofátlanság.
2010. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
vagy elmehetnénk színházba
2010. nov. 21. 15:25
 3/24 A kérdező kommentje:
gondoltam arra is,hogy drága ajándékok helyett elmennénk most családdal színházba,vagy az aquaworldbe
2010. nov. 21. 15:27
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Szia.

Én kb. 14 éves korom óta azt mondom hogy adják oda amit rám szánnának, mert /elmondom hogy éppen mire/ gyűjtök.

Megértik és így megy már évek óta, szerintem szüleid is meg fogják érteni.

17/F

2010. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Szia szerintem abszolut nem pofátlanság én is megkérdeztem hogy ki minek örülne és nekem pl volt a családi körbe aki azt mondta hogy pénzt adjunk amenyit rászántunk jobb ezt tisztázni az embernek mint hogy utána érje embert kellemetlen meglepetések.
2010. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
bátyám viszont erős híve az ajándékozásnak,és azt mondaná,hogy az meg hogy néz ki,hogy pénzt adna nekem,pedig jobban örülnék neki,mint a hatodik aranyláncnak
2010. nov. 21. 15:30
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon nagy pofatlansag, en megbantodnek rajta, ha valaki ezt mondana nekem. A karacsony nem az anyagi ertekrol szol, hanem arrol, hogy szeretettel adom, amit adom, gondoltam a masikra mikozben ajandekot kerestem/csinaltam neki. Odaadni egy huszezrest, hogy "nesze boldog karacsonyt" szerintem szemelytelen es elveszi a karacsony hangulatat. Az izgalomnal, mikozben kibontod a meglepeteseket, amiket kaptal talan csak az az izgalom jobb, amikor a szeretteid bontjak ki a te ajandekodat:)
2010. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
de a pénzt arra költeném,amire igazán szükségem van,mert mostanában a családom nem igazán tudja,hogy mire vágyom
2010. nov. 21. 15:36
 9/24 anonim válasza:
69%
Marhára nem pofátlanság, többek között én is azt kértem, és semmi gond nem lett belőle. Csak ha van kistesód, nemtudom hogy magyarázod majd el neki, hogy a "jézuska" borítékot hozott a fa alá :D
2010. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nincs kistesóm már
2010. nov. 21. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!