Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holtan szuletett kiskutya?...

Holtan szuletett kiskutya? SURGOS!

Figyelt kérdés
3eves havanese kiskutyam van ma lattam hogy veres a a hatso reszenel azt hittem tuzel de mikor vegig mentem a kertben meglattam hogy egy fej nelkuli kis test fekszik ott elegge megrazott az anya egybol el akarta vinni mikor latta hogy osszeszedem jol van ugy latom rajta de nem is latfam a terhesseg jelet a kutyan es el vigyem orvoshoz vagy ez mitol tortenhetett?
2012. dec. 25. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A mama megölte a kiskutyá(vagyis én màr hallottam ilyenről). Nincs több kölyök csak 1? Lehet el kéne vinni àllatorvodhoz vagy legalàbb telefonon konzultàlj vele.
2012. dec. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kiskutyam haron kilo nem guakori naluk egy ketto.nel tobb de nem hiszem hogy megolte mer a kutya nem volt kifejlodve
2012. dec. 25. 23:34
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor koraszülött. vidd az anyakutyát orvoshoz, kéne neki tisztitóinjekció, antibiotikum, és elsősorban meg nézni nincs-e benne még kölyök.
2012. dec. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd orvoshoz. És ivartalanítattni is kéne, és nem bírnám nézni, ahogy torz kiskutyák potyognak ki belőle véresen Karácsonykor, nem lenne hozzá gusztusom és a kutyát is sajnálnám.
2012. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most reggel megtaláltam a kutyaházban a második kiskutyát az teljesen ki fejlődött de sajnos ő sem maradt meg
2012. dec. 26. 10:26
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Na bravó, azért az sem semmi, hogy nem veszed észre a kutyádon, hogy vemhes. Mondjuk mit várjon az ember akkor, ha valaki egy kifejezetten benti társasági fajtát a kertben tart.......
2012. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kutyahäz? Szobäban van? Vagy mi?

Vidd el dokihoz minnel elöbb! Ki kell fertötleniteni a mehet,hüvelyet es a doki meg kell,hogy nezze nem maradt-e benne valami darab a kicsikböl.Különben meg fog halni a kiskutyäd.

2012. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!