Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem tud nyugton...

A kutyám nem tud nyugton maradni. Folyamatosan mocorog még az ölembe is. Én erre nagyon ideges tudok lenni és rá szoktam ütni a fenekére. Szerintetek nem így kéne? Vagy hogy?

Figyelt kérdés

#kutya #fenék #mocorgás #ideges leszek
2012. dec. 27. 08:11
 1/6 Madtagr1234 válasza:
Figyelj! Ez így van sok kutyánál : játékos. Vagyis estig folyamatosan mozog mert játszani akar ennyi. Mert az én kutyám is ilyen!
2012. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Madtagr1234 válasza:
Ja és ezért bántani nem kell meg lehet nyugtatni.
2012. dec. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen ne üsd ezért a kutyát, nincs értelme, nem azért csinálja, mert rossz, hanem azért, mert mocoroghatnékja van. Inkább vidd ki futni, dolgoztasd meg, mindjárt nem lesz kedve pörögni, ha rendesen le van fárasztva.
2012. dec. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki nem csak annyi az igénye, hogy úgy foglalkozz vele, hogy az öledbe veszed, és babusgatod. Nincs kielégítve a mozgásigénye. Vidd ki az udvarra, játssz vele! Vidd el sétálni, esetleg ismerőssel, és engedjétek, hadd játszanak egymással.
2012. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 compactegon ***** válasza:
ha idegesít akkor zavard el, ne üsd. egyszerű és logikus, nemde?
2012. dec. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elviselni, akkor neked nem való kutya!!


De hogy a kérdésre is válaszoljak:

Nem írtad mennyi idős, milyen kutyu.

Valószínűleg csak nagy a mozgás- és játék igénye.

Foglalkozni kell vele! Ennyi!

2012. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!