Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát tudtok nagyon...

Milyen kutyát tudtok nagyon kicsi udvarra nem hullik a szőre aranyos és gyerekbarát?

Figyelt kérdés
beagle,foxi stb...
2012. dec. 27. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Plüsskutya.
2012. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az már van de az nem valami jó házörző :)
2012. dec. 27. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

A kutya legyen nagyon kicsi, vagy az udvarotok nagyon kicsi? A központozásra figyelj oda, hogy érthető legyen, amit írsz.

Jó volna amúgy, ha egyéb paramétereket is meghatároznál. Mennyit és hogyan tervezel vele foglalkozni? Tudod-e kozmetikushoz hordani? Ha nem, akkor felejtsd el a kutyát, mert vagy hullik a szőre, vagy rendszeres kozmetikát igényel, középútról még nem hallottam. Egyáltalán, most akkor udvarra kell, vagy lakásba, és ha kintre, miért ne hullathatná oda a szőrét? Tudod-e vállalni a napi sétáltatását? Anélkül nem ajánlunk neked semmilyen kutyát, nem élhet kertbe zárva. Mennyi kutyás tapasztalatod van? Mennyi idős gyerek mellé kellene? Mindenáron fajtatisztát szeretnél, és kölyköt, vagy nyitott vagy esetleg egy felnőtt menhelyi keverékre is? Lesz pénzed az állatorvosi ellátására akkor is, ha hirtelen kell nagyobb összegeket kiadni, vagy majd ide akarsz járni kérdezősködni, hogy hogyan kell házilag nyílt törést kezelni?

2012. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kicsi az udvar,9 és 12 ésves gyerekek mellé kellene a többit pedig tudom mit kell vele csinálni
2012. dec. 27. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Akumi, amúgy ha megkérdezhetem, te kutyaszakértő vagy? :) Csak mert 10kutyás kérdésből 9nél ott van a válaszod..
2012. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: Igyekszem hozzájuk érteni, és foglalkozom is velük egyre többet. Emellett csak félállásban dolgozom, és ráérek, már csak azért is lógok itt ennyit, hogy addig is valahogy hasznossá tegyem magam, meg hát tanulok is sokat mások válaszaiból :)


Kérdező: nem segítesz azzal, ha nem válaszolsz a kérdésekre :) Lakásba kell, kertbe kell, házat is őrizzen, vagy csak legyen cuki, satöbbi. Nem tudunk kutyát ajánlani, ha nem tudjuk, milyet szeretnél.

2012. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már leírtam de leírom mégegyszer: udvarra kell,házörzö,közepes termetű,aranyos,játékos,gyerekbarát:9 és 12 éves gyerekek mellé kéne
2012. dec. 27. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

Házőrzésre mozgásérzékelő riasztót ajánlok, a gyerekeknek plüsskutya, vagy interaktív játékkutya.

Egyiket sem kell etetni, sétáltatni, orvoshoz vinni és a drága chip sem kell bele.

A leírásod alapján ennyit tudtam segíteni.

2012. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor válassz egy gyerekbarát menhelyi keveréket.
2012. dec. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!