Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok olyan kutyát amelyikkel...

Tudtok olyan kutyát amelyikkel viszonylag keveset kell foglalkozni?

Figyelt kérdés
Például kevesebb sétát igényel vagy a szőrével se kell sokat foglalkozni meg ilyesmik.

2012. dec. 1. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ilyen kutya nincs. Mindegyik sok törődést igényel!
2012. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van olyan, amelyikkel viszonylag keveset kell foglalkozni, csak az a kérdés, mihez viszonyítunk, mert lehet, hogy mást értünk a viszonylagon, és ami nekem marha kevés, az neked már baromi sok.
2012. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Interaktív kutya :)
2012. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk valami "rövidebbszőrű lusta kutyira gondoltam"

Egyébként az első válaszolónak:nem minden kutyával ugyanannyit kell törődni(lásd:dán dog kontra francia bulldog)Na szóval valami lakásban tartható rövidszőrű lustizóst nemtudtok?

2012. dec. 1. 19:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Francia bulldog, angol bulldog, mopsz
2012. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2012. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ténylegesen rövid szőrűt akarsz, akkor készülj fel, h még az atyaúristen is szőrös lesz a lakásban. Leglustább kutya: agár. De komolyan. Képes lenne egész nap aludni.
2012. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Plüsskutya. :D


Amúgy értem, hogy kevesebb séta meg rövid szőr, DE kb mennyit szeretnél a kutyával foglalkozni?

Egy francia bulldog is tud nagyon aktív lenni. Egyébként a basset hound sokat alszik és rövid a szőre is.

2012. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lusta fajta nincs, lusta egyedek vannak, és egyetlen kölyök sem lusta, úgyhogy szerintem sétálj be egy menhelyre, és vigyél haza egy lusta, rövid szőrű felnőtt kutyát. Bár a rövid szőr tényleg a legrosszabb, amit lakásba lehet vinni, én a félhosszúra esküszöm.
2012. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik válaszoló javasolta az angol bulldogot, a francia bulldogot és a mopszot. Nos, én inkább lebeszélnélek ezekről a fajtákról, mert rendkívül hajlamosak a különféle egészségügyi problémákra, vagyis a megspórolt idődet jó eséllyel az állatorvosnál töltheted. :)
2012. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!