Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát szabad strandra vinni?

Kutyát szabad strandra vinni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem aktuális a kérdés, de csak most sikerült örökbe fogadnunk (2 hónapja), egy kutyát, viszont ha jó idő lesz akkor vinnénk magunkkal nyílt vizű strandra, vagy akármilyen vízpartra. Persze nem a Széchenyi fürdőre gondoltam, hanem Velencei-tó, Balaton, stb. Azért kérdeztem, hogy szabad-e, mert gondolom mindenki beszól majd (főleg mert nagytestű kutya), de nem mindegy, hogy jogosan zavarnak el, vagy csak azért mert kötekedhetnékük van. Aki vitte már kutyáját vízpartra, vízbe az megírná nekem a tapasztalatait?
2012. dec. 27. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan zavarnak el, s általában törvényesen is.
2012. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. dec. 27. 18:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi olyan helyen szoktunk a kutyákkal együtt úszni, ahol a kutyákat nem tiltják, csak az embereket. :) Magyarul nem kijelölt strandon.
2012. dec. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is egy horgásztóhoz szoktam őket vinni, ahol embereknek tilos fürdeni. Balaton meg Velencei-tó nem túl jó ötlet. Illetve Orfűn van egy tó, oda is lehet vinni, sok kutya volt idén is. Bárcsak már aktuális lenne!:)
2012. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha nem lényeg, hogy ti is fürödjetek, csak a kutyát akarod úsztatni, akkor gyakorlatilag bárhol megteheted ami nem kijelölt strand és nincs konkrétan tiltva. A folyók szinte mindenütt ilyenek és sok tó is van ahol nem tiltják a kutyák úsztatását.
2012. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!